Sivas Vadi Federasyonundan 20 Öğrenciye Burs - Son Dakika

Sivas Vadi Federasyonundan 20 Öğrenciye Burs

05.01.2018 12:59
Sivas Vadi Federasyonundan 20 Öğrenciye Burs, System.String[]

Sivas Vadi Federasyonu tarafından Suşehri ilçesinde yüksek okullarda eğitim gören ihtiyaç sahibi 20 öğrenciye burs verildi.

Sivas Vadi Federasyonu tarafından Suşehri ilçesinde yüksek okullarda eğitim gören ihtiyaç sahibi 20 öğrenciye burs verildi.

Sivas Vadi Federasyonu mali işlerden sorumlu yönetim kurulu üyesi Ersoy Özbek, yaptığı yazılı açıklamada, 2006 yılında kurulan federasyonun, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da güzel hizmetlere imza atacağını belirtti.

Federasyon Başkanı Yücel Aydın ve yönetiminin, vadi ilçelerine hizmet aşkıyla çalıştığını aktaran Ersoy, "2017-2018 burs çalışması kapsamında, Suşehri ilçemizde bulunan yüksek okullarda eğitim gören, eğitim amacıyla başka illerden Suşehri'ni tercih eden ihtiyaç sahibi 20 öğrencimize burs vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Amacımız ilçemizi tercih eden ihtiyaç sahibi yüksekokul öğrencilerimize destek vermektir. Bir nebze bu sıkıntılarına destek olabildiysek ne mutlu bizlere. Öğrencilerimizin hesaplarına yatan burs paralarını güzel günlerde harcamalarını temenni ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Ersoy, sadece Suşehri'nin yanı sıra diğer ilçelerdeki öğrencilere de burs verdiklerini vurguladı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Sivas Vadi Federasyonundan 20 Öğrenciye Burs - Son Dakika


Son Dakika

Araç sahipleri dikkat! MTV'de yapılandırma başvurusu için son gün 1 Şubat Son Dakika! İstanbul'da bu gece ve yarın yoğun kar yağışı bekleniyor, kar kalınlığı 20 - 40 cm arasında olacak Bir kızı iki erkekle nişanlamışlardı! Dolandırılan genç kurulan tezgahı anlattı: 45 bin lirayı alıp irtibatı kestiler Yeni yılla birlikte normalleşme adımları atmaya başladılar! İşte bankaların güncel mesai saatleri Cumhuriyet tarihinin akaryakıta bağlı en büyük vergi kaçakçılığı operasyonu: 50 ilde, 220 gözaltı Hiç gitmediği Adıyaman'dan trafik cezası geldi, eşiyle arası bozuldu Meral Akşener, hacı olduğu için koronavirüs aşısı olduğu anlara ait fotoğrafını paylaşmamış Tehdit edilen genç kızı korumak isteyen dayısı canından oldu