Son Dakika Haberleri: Sivrisinek Isırması Sonucu Dang Humması Hastalığına Yakalanan Leyla Bilginel Sağlığına Kavuştu

Sivrisinek Isırması Sonucu Dang Humması Hastalığına Yakalanan Leyla Bilginel Sağlığına Kavuştu

7 ay önce

Taylan'da sivrisinek ısırması sonucu ölümden dönen Leyla Bilginel, tedavisinin ardından ilk kez Nişantaşı'nda görüntülendi. Bilginel, tedavisine yardımcı olan Sağlık Bakanlığı'na teşekkür etti.

Tayland'da sivrisinek ısırması sonucu yakalandığı Dang Humması'na yakalanan Leyla Bilginel, tedavi sürecinin ardından ilk kez görüntülendi. Nişantaşında oğluyla görüntülenen oyuncu, kendisini tedavi için Türkiye'ye getiren Sağlık Bakanlığı'na teşekkür etti.

SAĞLIK BAKANLIĞI DEVREYE GİRMİŞTİ

Tasını tarağını toplayıp Tayland'a yerleşen Leyla Bilginel, sivrisinek ısırması sonucu Dang Humması'na yakalanmıştı. Sağlık Bakanlığı'nın devreye girmesiyle Türkiye'ye getirilen Bilginel sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

SAĞLIK KONUSUNDA ÇAĞ ATLAMIŞ BİR ÜLKEYİZ

Oğlu Kayra ile Nişantaşı City's'de alışveriş yapan oyuncu, Sağlık Bakanlığı'na şu sözlerle teşekkür etti: "Sağlık konusunda çağ atlamış bir ülkeyiz. Gittiğimiz devlet hastanesinde çok güzel bir tedavi süreci geçirdim. Ülkeme getiren Sağlık Bakanlığı'na bağlı ekiplere çok şey borçluyum."

TAYLAND'A GERİ DÖNECEĞİM

Tedavisinde sona gelindiğini de dile getiren oyuncu, "Tedavim bitti sayılır ama kendimi yorgun hissediyorum. Uzun bir süre ülkemde kaldıktan sonra tekrardan Tayland'a döneceğim" dedi.


YORUMLAR


Türkiye'de İlk Yüz Nakli Yapılan Hastayı Gören, Şaşıp Kalıyor Çankırı'da Bulunan 5 Bin Yıllık Mağara, Türkiye'nin 400 Yıllık İhtiyacını Karşılayacak Rezerve Sahip

16 Yaşındaki Kız "Gitmek İstemiyorum" Dese de İcra Memurları Zorla Anneyle Görüştürdü