Son dakika haberi... İçişleri Bakanı Soylu'dan CHP'ye tepki - Son Dakika

Son dakika haberi... İçişleri Bakanı Soylu'dan CHP'ye tepki

22.04.2021 14:52
Son dakika haberi... İçişleri Bakanı Soylu'dan CHP'ye tepki, System.String[]

Son dakika gündem haberi: ANKARA (İHA) – İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "CHP'nin gün yüzü görmemesinin bir sebebi de, yalancıların ağına düşmesidir.

ANKARA (İHA) – İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "CHP'nin gün yüzü görmemesinin bir sebebi de, yalancıların ağına düşmesidir. Ne diyeyim, kendi düşen ağlamaz" ifadelerini kullandı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)' ne İstanbul Sözleşmesi tepkisi gösterdi. Bakan Soylu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Yalanlara karşı doğrularla huzurunuzdayız. Yalanı, siyasetin ve hayatlarının ana sözleşmesi haline getirenler, İstanbul Sözleşmesi üzerinden bir yalanı daha utanmadan söylüyorlar. Biri güya insan haklarından sorumlu Milletvekili, yalancı. Diğeri de "At sineğim" yalancı. Ayrıca gizleyemedikleri Polis düşmanlığını ortaya koymak için, güya İstanbul Sözleşmesi'ni bahane edip şiddete duyarsız kaldığımızı, güvenlik güçlerimizin müracaatları almadığı iftirasını atıyorlar. CHP'nin gün yüzü görmemesinin bir sebebi de, yalancıların ağına düşmesidir. Ne diyeyim, kendi düşen ağlamaz" açıklamalarında bulundu.

"Bu apaçık bir yalandır, bunlar da arlanmaz yalancıdır" diyen Bakan Soylu kadın ölüm verilerini paylaştı. Paylaşılan verilerde 13 Şubat 2021 – 19 Mart 2021 tarihleri arasında 34 kadın hayatını kaybederken, 19 Mart 2021 – 22 Nisan 2021 tarihleri arasında 25 kadın hayatını kaybettiği görülmekte. - ANKARA

Son dakika haberi... İçişleri Bakanı Soylu'dan CHP'ye tepki

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Son dakika haberi... İçişleri Bakanı Soylu'dan CHP'ye tepki - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ebru Gündeş ve Reza Zarrab boşandı Ebru Gündeş ve Reza Zarrab boşandı Can Yaman, başka bir adamla öpüşme görüntüsü çıkan sevgilisiyle sarmaş dolaş görüntülendi Can Yaman, başka bir adamla öpüşme görüntüsü çıkan sevgilisiyle sarmaş dolaş görüntülendi Meydan muharebesi değil hükümet protestosu! Kolombiya'da ölen göstericilerin sayısı her dakika artıyor Meydan muharebesi değil hükümet protestosu! Kolombiya'da ölen göstericilerin sayısı her dakika artıyor Eski Milletvekili Süleyman Bölünmez'in lüks cipi alev topuna döndü! Canını zor kurtardı Eski Milletvekili Süleyman Bölünmez'in lüks cipi alev topuna döndü! Canını zor kurtardı Baskında tuvalete ve tezgah altına saklanan adamlar ortaya tuhaf görüntüler çıkardı Baskında tuvalete ve tezgah altına saklanan adamlar ortaya tuhaf görüntüler çıkardı Kötü koku nedeniyle şikayette bulunan komşular sayesinde 1 hafta önce öldürülen adamın cansız bedenine ulaşıldı Kötü koku nedeniyle şikayette bulunan komşular sayesinde 1 hafta önce öldürülen adamın cansız bedenine ulaşıldı Dağda kurbanlık dana avı! Doğada kendi başlarına yetişiyorlar Dağda kurbanlık dana avı! Doğada kendi başlarına yetişiyorlar Moderna'dan korkutan korona sözleri: 6 ay içinde yeni mutasyonlar ortaya çıkacak Moderna'dan korkutan korona sözleri: 6 ay içinde yeni mutasyonlar ortaya çıkacak
Advertisement