Son dakika haberi: Ay, Jüpiter, Satürn ve Mars'ın muhteşem görüntüsü - Son Dakika

Son dakika haberi: Ay, Jüpiter, Satürn ve Mars'ın muhteşem görüntüsü

14.06.2020 09:40

Son dakika haberleri: Ay, Jüpiter, Satürn ve Mars'ın muhteşem görüntüsü 10 saatlik zaman dilimini 3 dakikada gösteren video büyük beğeni topladı Ay, Jüpiter, Satürn ve Mars'ı 10 saat boyunca gözlemleyen ve videoya alan gönüllü turizm elçisi İsa Turan'ın 10 saatlik zaman dilimini 3 dakikaya sığdırdığı video...

Ay, Jüpiter, Satürn ve Mars'ın muhteşem görüntüsü

10 saatlik zaman dilimini 3 dakikada gösteren video büyük beğeni topladı

İZMİR - Ay, Jüpiter, Satürn ve Mars'ı 10 saat boyunca gözlemleyen ve videoya alan gönüllü turizm elçisi İsa Turan'ın 10 saatlik zaman dilimini 3 dakikaya sığdırdığı video izleyenlerin büyük beğenisini topladı.

Gönüllü turizm elçisi İsa Turan, 6 Haziran'ı 7 Haziran'ı bağlaya gece İzmir'den Ay, Jüpiter, Satürn ve Mars'ı görüntüledi. 10 saatlik zaman dilimini 3 dakikalık bir videoya sığdıran Turan'ın Karşıyaka sırtlarından çektiği görüntülerde saat 23.00 sıralarında Ay'ın dolunay halinde İzmir semalarında yükseldiği görülüyor. Gerçek saatin de zaman sayacı şeklinde yer altığı hızlandırılmış videoda, Ay'ın ardından sırasıyla Jüpiter, Satürn ve Mars gözle görülebilecek şekilde İzmir semalarında parıldıyor. Güneşin İzmir'i aydınlatmasıyla birlikte gezegenlerin gözden kaybolduğu video, bulutların dansıyla son buluyor.

YORUMLAR
500
Cemevindeki 'aşure' etkinliğinde birlik ve beraberlik vurgusu Cemevindeki 'aşure' etkinliğinde birlik ve beraberlik vurgusu Hacılar Ortaseki bölgesi doğaseverleri bekliyor Hacılar Ortaseki bölgesi doğaseverleri bekliyor İngiliz turistler Muğla'dan vazgeçmiyor İngiliz turistler Muğla'dan vazgeçmiyor
Kaynak: İHA

Son Dakika Genel Son dakika haberi: Ay, Jüpiter, Satürn ve Mars'ın muhteşem görüntüsü - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement