İstanbul'un en işlek caddesinde ortalık karıştı! Genç kızlar saç başa birbirine girdi - Son Dakika

İstanbul'un en işlek caddesinde ortalık karıştı! Genç kızlar saç başa birbirine girdi

03.07.2022 09:35

Şişli'de iki arkadaş grubu arasında çıkan tartışma saç saça kavgaya dönüştü. Kavga sırasında bir kadının diğer kadının saçını çekerek yere yatırdığı anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

İstanbul'da iki arkadaş gruba arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesiyle aralarında kadınların da olduğu grup üyeleri, yolda kavgaya tutuştu.

SAÇINDAN TUTUP YERE DÜŞÜRDÜ

Bir kadın, başka bir kadın tarafından saçından çekilerek yere düşürüldü. Yanındaki kişi de kadına tekme attı. Araya girenlere rağmen saç saça kavga, araçların arasında devam etti. Kavga nedeniyle bir süre trafik durdu.

VATANDAŞ KAVGAYI AYIRMAYA ÇALIŞTI

Bu sırada çevrede bulunanlar kavgayı izlerken, bazıları da kavgayı ayırmaya çalıştı. Bir taraf, otomobile bindirilerek yoluna devam edince kavga sona erdi.

KAMERA KAYITTAYDI

Kavgayı çevredekiler cep telefonu kameraları ile görüntüledi. Görüntülerde, grup üyelerinin kavga etmesi ve araya girenlerin kavgayı ayırmaya çalıştığı anlar yer alıyor.

YORUMLAR
500
Kastamonu'da silahlı kavga: 2 yaralı Kastamonu'da silahlı kavga: 2 yaralı Elazığ'da silahlı kavga: 1 yaralı Elazığ'da silahlı kavga: 1 yaralı Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, 'Muharremiye ve Kerbela Şehitlerini Anma Programı'nda konuştu Açıklaması Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, 'Muharremiye ve Kerbela Şehitlerini Anma Programı'nda konuştu Açıklaması
Kaynak: DHA

Son Dakika Teknoloji İstanbul'un en işlek caddesinde ortalık karıştı! Genç kızlar saç başa birbirine girdi - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement