Son dakika haberleri: 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı - Son Dakika

Son dakika haberleri: 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

23.04.2021 10:33
Son dakika haberleri: 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Son dakika gündem haberi: Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Şahin, mesajında, Türkiye Büyük Millet Meclisinin aziz milletin bağımsızlık yolunda kararlılığını ortaya koyduğunu, bağımsızlığa doğru gidilen yolda tüm inanç ve düşüncelerin TBMM çatısı altında ele alınarak hayata geçirildiğini belirtti.

23 Nisan 1920 tarihinin Türk tarihinin en önemli dönüm noktalarından birini oluşturduğunu kaydeden Şahin, "Milli egemenliğin ilan edildiği, Cumhuriyetin temelinin atıldığı bugün, Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklarımıza ve tüm dünya çocuklarına bayram olarak da armağan edilmiştir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı aynı zamanda dünyada çocuklara armağan edilen ilk ve tek bayramdır." ifadelerini kullandı.

Şahin, tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.

YORUMLAR
500
Arınç eleştirilerinin AK Parti tabanından nasıl tepki gördüğünü anlattı: 'Allah senden razı olsun' diyorlar Arınç eleştirilerinin AK Parti tabanından nasıl tepki gördüğünü anlattı: 'Allah senden razı olsun' diyorlar İktidara yönelik eleştirileriyle dikkat çeken Bülent Arınç'tan hayat pahalılığı yorumu: Gördüğüm enflasyon TÜİK'e benzemiyor İktidara yönelik eleştirileriyle dikkat çeken Bülent Arınç'tan hayat pahalılığı yorumu: Gördüğüm enflasyon TÜİK'e benzemiyor Bahçeli: 'Konu ekonomik beka konusudur. MHP, devletimizin ve hükümetimizin alacağı her kararın yanındadır' Bahçeli: 'Konu ekonomik beka konusudur. MHP, devletimizin ve hükümetimizin alacağı her kararın yanındadır'
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika haberleri: 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı - Son Dakika


Advertisement