Son Dakika Haberleri: Hollanda'daki Saldırıyla İlgili Türkiye'den İlk Açıklama: Faili Kim Olursa Olsun Şiddetle Kınıyoruz

Hollanda'daki Saldırıyla İlgili Türkiye'den İlk Açıklama: Faili Kim Olursa Olsun Şiddetle Kınıyoruz

1 ay önce

Dışişleri Bakanlığından Hollanda'daki saldırıyla ilgili yapılan açıklamada, "Hollanda'daki saldırının faili kim olursa olsun şiddetle kınıyoruz." ifadeleri kullanıldı.

Dışişleri Bakanlığı, Hollanda'nın Utrecht kentinde bugün meydana gelen saldırıya ilişkin yaptığı açıklamada "Faili kim olursa olsun ve hangi saikle gerçekleştirilmiş olursa olsun, şiddetle kınıyoruz" ifadelerini kullandı.

Bakanlık'tan yapılan açıklama şu şekilde:

"FAİLİ KİM OLURSA OLSUN, ŞİDDETLE KINIYORUZ"

Hollanda'nın Utrecht kentinde bugün (18 Mart 2019) meydana gelen saldırıyı, faili kim olursa olsun ve hangi saikle gerçekleştirilmiş olursa olsun, şiddetle kınıyoruz.

Bu menfur saldırı neticesinde hayatını kaybedenlerin yakınlarına başsağlığı ve sabır, yaralananlara acil şifalar diliyoruz.

Bu saldırı karşısında Hollanda halkı ve Hükümeti ile dayanışmamız tamdır.

Hollanda'da 3 Kişiyi Öldüren Saldırgan Yakalandı

Hollanda'daki Silahlı Saldırıyla İlgili Şüphelinin Yakınlarından Açıklama: Ailevi Meseleleri Vardı

Hollanda'da Silahlı Saldırı: 3 Kişi Hayatını Kaybetti, Ülke Alarma Geçti!

Haber Yayın Tarihi : 18.03.2019 08:32 Kaza Yaptıkları Aracın Arkasında Bekleyen Kadınlara Başka Bir Araç Çarptı Ekrem İmamoğlu, Erdoğan'ın Twitter Paylaşımlarını Beğendi Binali Yıldırım'dan "Bundan Sonra Ne Yapacaksınız?" Sorusuna Yanıt