Son Dakika: PKK'nın sözde üst yöneticilerinden Emrah Adıgüzel Türkiye'ye getirildi - Son Dakika

Son Dakika: PKK'nın sözde üst yöneticilerinden Emrah Adıgüzel Türkiye'ye getirildi

02.12.2021 12:53

Son dakika: Türk Silahlı Kuvvetleri ve Milli İstihbarat Teşkilatı, terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonlarına hız kesmeden devam ediyor. Son olarak MİT, PKK'nın sözde üst düzey sorumlularından Duran Kalkan'ın korumalığını yapan Emrah Adıgüzel'i Türkiye'ye getirdi.

Türk Silahlı Kuvvetleri içeride ve dışarıda terörü bitirmek adına mücadelesine devam ederken, terörle mücadeleden iyi haberler de gelmeye devam ediyor. PKK elebaşı Öcalan'ın 'benim yerime geçecek kişi' dediği PKK'nın kurucularından terörist Ali Haydar Kaytan'ın öldürülmesinin ardından dün de 2015'teki çukur eylemlerinin planlayıcılarından PKK/KCK'lı terörist Renas Ermeğan ile Nevzat Durmuş etkisiz hale getirilmişti. TSK ve MİT'in terörü sıfıra indirmek adına yürüttüğü operasyonlarda yeni bir gelişme daha yaşandı.

KALKAN'IN KORUMASI TÜRKİYE'YE GETİRİLDİ

MİT'in operasyonuyla PKK/KCK'lı terörist Pervin Arslan ile örgütün sözde üst düzey sorumlularından Duran Kalkan'ın korumalığını yapan Emrah Adıgüzel Türkiye'ye getirildi.

ÖNEMLİ BİR GELİŞME OLARAK GÖRÜLÜYOR

Duran Kalkan'ın korumalığını yapan Adıgüzel'in Türkiye'ye getirilmesi, artık örgüt yöneticilerinin yakalanmasına iyice yaklaşıldığını gösteriyor. Güvenlik otoriteleri, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Milli İstihbarat Teşkilatı'nın adım adım PKK'nın beynini çökertmeye doğru gittiğini ifade ediyor.

Son Dakika: PKK'nın sözde üst yöneticilerinden Duran Kalkan'ın koruması Emrah Adıgüzel Türkiye'ye getirildi
Son Dakika: PKK'nın sözde üst yöneticilerinden Duran Kalkan'ın koruması Emrah Adıgüzel Türkiye'ye getirildi
YORUMLAR (2)
  • abdulkerim kaya: bu hain bakışlara baksana. birde buna türkün helal ekmeğini mi yedireceksiniz. yokluğu varlığından daha hayırlıdır. kim bilir kaç yetim ve öksüzün vebali üzerindedir. yaaa niye işini bitirip de haber yapmadınız. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Güncel Son Dakika: PKK'nın sözde üst yöneticilerinden Emrah Adıgüzel Türkiye'ye getirildi - Son Dakika


Advertisement