Mahalleliyi ayağa kaldıran tabutu, cenaze arabası şoförünün bıraktığı ortaya çıktı - Son Dakika

Mahalleliyi ayağa kaldıran tabutu, cenaze arabası şoförünün bıraktığı ortaya çıktı

23.01.2021 00:18

Sivas'ta bir apartmanın önüne bırakılan boş tabut vatandaşları tedirgin etti. Ekipler tabutun boş olduğunu tespit ederken olay yerine gelen cenaze arabası şoförü ise gerçekleri ortaya çıkardı. Şoför, havaalanına cenaze almaya gittiğini, araçtaki bu tabutu acil olduğu için evinin önüne bırakmak zorunda kaldığını söyledi.

Akşam saatlerinde 4 Eylül mahallesi 1'inci sokakta üzerinde bulunan bir apartmanın önünde tabutu gören vatandaşlar durumu polis ekiplerine bildirdi.

BOŞ OLDUĞU TESPİT EDİLDİ

Vatandaşların panik içerisinde yaptığı ihbar polis ekiplerini ise harekete geçirdi. Olay yerine gelen polis ekiplerinin incelemeleri sonucunda tabutun boş olduğu anlaşıldı. Cenaze aracı şoförünün olay yerine gelmesi ile de olay aydınlandı.

CENAZE ARABASI ŞOFÖRÜ BIRAKMIŞ

4 Eylül mahallesinde yaşayan cenaze aracı şoförünün acilen havaalanına gitmesi gerektiği bu yüzden de tabutu mecburi olarak kapısının önüne koyduğu öğrenildi. Mahalle sakinleri derin bir nefes alırken tabut bulunduğu yerden kaldırıldı.

Mahalleliyi ayağa kaldıran tabutu, cenaze arabası şoförünün bıraktığı ortaya çıktı

"BU TABUTU İNDİRMEM GEREKTİ"

Olay yerine gelen şoför ise, "Nöbetçi şofördüm. Bir yerden bir telefon geldi. Havaalanında cenaze var dediler. Araçta da iki cenaze olduğu için mecburen bu tabutu indirmem gerekti. Burası benim evimin bahçesi. Ben de hemen tabutu buraya indirdim direkt havaalanına geçtim. Cenazeyi aldım morga koydum. Geri geldim ki işte böyle şikayet etmişler" dedi.

Mahalleliyi ayağa kaldıran tabutu, cenaze arabası şoförünün bıraktığı ortaya çıktı

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Mahalleliyi ayağa kaldıran tabutu, cenaze arabası şoförünün bıraktığı ortaya çıktı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı İnsan Hakları Eylem Planı'na insan hakları aktivistleri ne diyor? Beşiktaş maçında Ertaç Özbir'in hücuma çıkması İspanya basınında gündem oldu Aleyna Tilki, kendisini dünya starlarından ayıran özelliğini paylaştı Yunanistan'daki 6.2'lik deprem sonrası uzmandan korkutan Türkiye sözleri: Fayları tetikleyebilir İçişleri Bakanlığı'ndan 81 ile korona tedbirlerine yönelik "Dinamik Denetim Süreci" konulu genelge gönderildi Esenyurt TEM'de ortalık savaş alanı! Karşı şeride giren otomobil 4 aracı biçti, yaralılar var 5 turisti bıçaklayıp, 1 vatandaşın boğazını kesen saldırgan: Birinin Türk olduğunu bilmiyordum Rahmetli Kemal Sunal'ın kızı Ezo Sunal anne oldu