Son Nefesime Kadar 1. Teaser - Son Dakika

Son Nefesime Kadar 1. Teaser

24.01.2022 09:43

Son Nefesime Kadar 1. TeaserNurgül Yeşilçay'ın canlandırdığı Hatice Meryem karakterinin dramatik hikayesini konu alan dizi, psikolojik sorunları olan bir polis karakterinin, bir kayıp davası üzerinden yaşadıklarını anlatacak.

Son Nefesime Kadar 1. Teaser

Nurgül Yeşilçay'ın canlandırdığı Hatice Meryem karakterinin dramatik hikayesini konu alan dizi, psikolojik sorunları olan bir polis karakterinin, bir kayıp davası üzerinden yaşadıklarını anlatacak. Deniz Dikilitaş'ın yönetmenlik koltuğunda oturduğu ve başrollerini Nurgül Yeşilçay, Ertan Saban, Emre Kınay, Begüm Birgören, Emre Bey, Baran Bölükbaşı ve İpek Filiz Yazıcı gibi önemli isimlerin paylaştığı "Son Nefesime Kadar" yakında FOX'ta!

FOX'a abone olmak için: https://www.youtube.com/channel/UCJe13zu6MyE6Oueac41KAqg'sub_confirmation=1

FOX Resmi Web Sitesi: https://www.fox.com.tr

FOX Resmi Facebook Hesabı: https://www.facebook.com/FOXtelevizyonu

FOX Resmi Twitter Hesabı: https://twitter.com/FOXTurkiye

FOX Resmi Instagram Hesabı: https://www.instagram.com/FOXTurkiye

#FOX #SonNefesimeKadar #NurgülYeşilçay

YORUMLAR
500
Gençlik festivaline taciz iddiası gölge düşürdü! Çıkan kavgayı polis güçlükle ayırdı Gençlik festivaline taciz iddiası gölge düşürdü! Çıkan kavgayı polis güçlükle ayırdı Adana'da silahla vurulan kişi hastaneye kaldırıldı Adana'da silahla vurulan kişi hastaneye kaldırıldı AirTag, silahlı bir soyguncunun yakalanmasını sağladı! AirTag, silahlı bir soyguncunun yakalanmasını sağladı!
Kaynak: DailyMotion.com

Son Dakika TV Son Nefesime Kadar 1. Teaser - Son Dakika


Advertisement