Son Dakika Haberleri: Spor Ahmet Ağaoğlu Büyük Özveri ve Takım Ruhu Var

Spor Ahmet Ağaoğlu Büyük Özveri ve Takım Ruhu Var

6 gün önce

Spor Ahmet Ağaoğlu: "Büyük özveri ve takım ruhu var"Selçuk BAŞAR-Emre KOLTUK/TRABZON, (DHA) -Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, 3-0'lık Atiker Konyaspor galibiyetinin ardından yaptığı açıklamada iyi oynadıklarını ve takımın oturduğunu belirterek, "Bugün sakat sakat oynayan oyuncular vardı.

Spor Ahmet Ağaoğlu: "Büyük özveri ve takım ruhu var"

Selçuk BAŞAR-Emre KOLTUK/TRABZON, (DHA) -

Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, 3-0'lık Atiker Konyaspor galibiyetinin ardından yaptığı açıklamada iyi oynadıklarını ve takımın oturduğunu belirterek, "Bugün sakat sakat oynayan oyuncular vardı. Burada büyük bir özveri ve takım ruhu var" dedi.

Ahmet Ağaoğlu, basın mensuplarına yaptığı açıklamada önce oyundan keyif alınması gerektiğini ifade ederek, "Skor gelse de gelmese de önemli olan oyunu oynamak. Skor zaten sonra gelir. Takım oyun oynuyor. Trabzonspor bu, arka arkaya üç maç kazanması normal. Niye arka arkaya 9 maç olmasın? Trabzonspor bu. İyi oynuyoruz. Takım oturdu. Bugün oynayan arkadaşlardan da Abdülkadir Ömür, Yusuf, Sosa, Onazi sakattı. Burada büyük bir özveri ve takım ruhu var" diye konuştu.

Ağaoğlu, Beşiktaş maçına yönelik ise, "Teker teker gidiyoruz. Futbol oynayalım yeter bize" yanıtını verdi.

YORUMLAR


Trabzonspor'da Abdülkadir Ömür, Antrenmanı Yarıda Bıraktı 4 Ayrı Suçtan Dolayı Hakim Karşısına Çıkacak Olan Ronaldo, 2 Yıl Hapis Cezası Alacak

Fenerbahçe'de Spartak Trnava Maçında Sakatlanan Yiğithan Güveli Ameliyat Edildi Avrupa'nın Önde Gelen Liglerinde Beraberliği Bulunmayan 3 Takımdan Biri Göztepe!