Sumbas'ta Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Düzenlendi - Son Dakika

Sumbas'ta Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Düzenlendi

10.02.2017 15:31
Sumbas'ta Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Düzenlendi, System.String[]

Osmaniye’nin Sumbas ilçesinde ’Türkiye Obezite ile Mücadele ve Kontrol Programı’ kapsamında sağlıklı yaşam yürüyüşü düzenlendi.

Osmaniye'nin Sumbas ilçesinde 'Türkiye Obezite ile Mücadele ve Kontrol Programı' kapsamında sağlıklı yaşam yürüyüşü düzenlendi.

Sumbas Hükümet Konağı önünden başlayan sağlıklı yaşam yürüyüşü, Sumbas Kaymakam Vekili Hasan Kurt'un yanı sıra Jandarma Bölük Komutanı Yüksel Aydın, İlçe Emniyet Amiri Cemil Deniz, TSM Başkanı Yasemin Avcı, Mal Müdiresi Yıldız Atlı, Nüfus Müdürü İsmet Türkmen, İlçe Hizmet Birliği Müdürü Kaan Gökçeli, İlçe Spor Müdür Vekili Onur Akıcı, SYDV Müdürü Mulla Yeşilyurt, Kaymakamlık Yazı işleri Müdürü Cemal Çakmak, Özel İdare Müdürü İbrahim Halil Kaya, İlçe Müftüsü Ahmet Demirer, İlçe Tarım Müdürü Mehmet Özkale, öğrenciler, öğretmenler ve çok sayıda Sumbaslı katıldı.

Kaymakam Vekili Hasan Kurt, "Obezite önemli sağlık sorunlarından biri, obezitenin en önemli nedenleri arasında aşırı beslenme ve yetersiz fiziksel aktivitedir. Bu gibi sağlık sorunlarından korunmak için de çeşitli fiziksel aktivitelerin ve yürüyüşlerin önemi çok büyük. Sağlık Bakanlığı tarafından yürütülen 'Türkiye Obezite ile Mücadele ve Kontrol Programı' kapsamında, ilçemizde obezite ile mücadele konusunda toplumun bilinçlendirilmesi ve farkındalık oluşturulması amacıyla düzenlenen sağlıklı yaşam yürüyüşüne katılan tüm kamu kurum ve kuruluşları çalışanları ile halkımıza, katılımları dolayısıyla teşekkür ediyorum" dedi. - OSMANİYE

Sumbas'ta Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Düzenlendi
Sumbas'ta Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Düzenlendi
Sumbas'ta Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Düzenlendi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Sumbas'ta Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Düzenlendi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Yaşlı çift yaşadıkları kulübede çıkan yangında hayatlarını kaybetti Son Dakika! Azerbaycan ordusu 27 yıldır işgal altında bulunan Ağdam'a girdi Ünlü sunucu Öykü Serter'den yasak aşk itirafı: Evli bir erkekle uzun süre birlikteydim Berat Albayrak'ın istifasında parmağı var mı? Bülent Arınç, iddiaları yalanladı 6 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunan 3 sapkın, büyü yapmak için de ciğerini kesip çıkarmış Vizonlarda görülen mutasyona uğramış koronavirüs yok oldu Ünlü müzeden esprili paylaşım: Aleyna Tilki'nin balmumu heykeli de karantinaya alındı Aralarında polis, uzman çavuş ve öğretim görevlisinin bulunduğu 10 kişi, sit alanında define ararken yakalandı