Sumbas'ta Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Düzenlendi - Son Dakika

Sumbas'ta Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Düzenlendi

10.02.2017 15:31
Sumbas'ta Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Düzenlendi, System.String[]

Osmaniye’nin Sumbas ilçesinde ’Türkiye Obezite ile Mücadele ve Kontrol Programı’ kapsamında sağlıklı yaşam yürüyüşü düzenlendi.

Osmaniye'nin Sumbas ilçesinde 'Türkiye Obezite ile Mücadele ve Kontrol Programı' kapsamında sağlıklı yaşam yürüyüşü düzenlendi.

Sumbas Hükümet Konağı önünden başlayan sağlıklı yaşam yürüyüşü, Sumbas Kaymakam Vekili Hasan Kurt'un yanı sıra Jandarma Bölük Komutanı Yüksel Aydın, İlçe Emniyet Amiri Cemil Deniz, TSM Başkanı Yasemin Avcı, Mal Müdiresi Yıldız Atlı, Nüfus Müdürü İsmet Türkmen, İlçe Hizmet Birliği Müdürü Kaan Gökçeli, İlçe Spor Müdür Vekili Onur Akıcı, SYDV Müdürü Mulla Yeşilyurt, Kaymakamlık Yazı işleri Müdürü Cemal Çakmak, Özel İdare Müdürü İbrahim Halil Kaya, İlçe Müftüsü Ahmet Demirer, İlçe Tarım Müdürü Mehmet Özkale, öğrenciler, öğretmenler ve çok sayıda Sumbaslı katıldı.

Kaymakam Vekili Hasan Kurt, "Obezite önemli sağlık sorunlarından biri, obezitenin en önemli nedenleri arasında aşırı beslenme ve yetersiz fiziksel aktivitedir. Bu gibi sağlık sorunlarından korunmak için de çeşitli fiziksel aktivitelerin ve yürüyüşlerin önemi çok büyük. Sağlık Bakanlığı tarafından yürütülen 'Türkiye Obezite ile Mücadele ve Kontrol Programı' kapsamında, ilçemizde obezite ile mücadele konusunda toplumun bilinçlendirilmesi ve farkındalık oluşturulması amacıyla düzenlenen sağlıklı yaşam yürüyüşüne katılan tüm kamu kurum ve kuruluşları çalışanları ile halkımıza, katılımları dolayısıyla teşekkür ediyorum" dedi. - OSMANİYE

Sumbas'ta Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Düzenlendi
Sumbas'ta Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Düzenlendi
Sumbas'ta Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Düzenlendi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Sumbas'ta Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Düzenlendi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

İddialı pozlarıyla gündeme gelen Ebru Polat, yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi Provokatörler rahat durmuyor! Fransa'da "Allah'u Ekber" diyerek polise saldıran kişi aşırı sağcı çıktı Sivasspor, öne geçtiği maçta Maccabi Tel Aviv'e 2-1 yenildi Meteoroloji 12 ilimizi sarı kod ile uyardı! Kuvvetli sağanak yağış etkili olacak Tunç Soyer'in eşi Neptün Soyer'den Charlie Hebdo'nun skandal karikatürüne destek! Tepki yağıyor Donald Trump'ın kampanya hesabı hacklendi, 2.3 milyon dolar çalındı "Ronaldo'yu asla geri çevirmem" sözüyle gündem olan G.Saray'ın eski yengesi isyan etti: Elinizi vicdanınıza koyun İnsanlık dışı ceza! Endonezya'da bir aile, kızlarıyla izinsiz aynı evde kalan genci bacaklarından astı