TDV görevlileri, Bakü Büyükelçisi Bağcı'yı ziyaret etti - Son Dakika

TDV görevlileri, Bakü Büyükelçisi Bağcı'yı ziyaret etti

22.07.2021 13:43
TDV görevlileri, Bakü Büyükelçisi Bağcı'yı ziyaret etti, System.String[]

Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) ekibi, vekalet yoluyla kurban kesim organizasyonu için geldiği Azerbaycan'da Türkiye'nin Bakü Büyükelçisi Doç. Dr. Cahit Bağcı ile bir araya geldi.

Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) ekibi, vekalet yoluyla kurban kesim organizasyonu için geldiği Azerbaycan'da Türkiye'nin Bakü Büyükelçisi Doç. Dr. Cahit Bağcı ile bir araya geldi.

Diyanet İşleri Başkanlığı Azerbaycan Bakü Din Hizmetleri Müşaviri Zeki Yavuzyılmaz'ın da eşlik ettiği ziyarette, TDV Azerbaycan Ülke Sorumlusu İrfan Kerim Görgülü, Bağcı'ya çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Görgülü, ülkede 180 büyükbaş kurban kestiklerini, bunları 1260 hisse halinde ihtiyaç sahibi Azerbaycanlılarla paylaştıklarını söyledi.

Yavuzyılmaz ise Diyanet İşleri Başkanlığı ve TDV'nin ortaklaşa gerçekleştirdiği kurban faaliyetinin her yıl olduğu gibi bu yılda ülkede memnuniyetle karşılandığını dile getirdi.

Kurban yardımının Azerbaycanlılara Türkiye'deki kardeşlerinin bir hediyesi olarak görülmesi gerektiğini aktaran Yavuzyılmaz, "İki ülke insanının kalbi birlikte atıyor. Buradaki kardeşlerimize yardımlarımız devam edecek." dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bağcı, TDV ekibi ve Yavuzyılmaz'a teşekkür etti.

TDV görevlileri, Bakü Büyükelçisi Bağcı'yı ziyaret etti
TDV görevlileri, Bakü Büyükelçisi Bağcı'yı ziyaret etti

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel TDV görevlileri, Bakü Büyükelçisi Bağcı'yı ziyaret etti - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Son Dakika: Manavgat yangınlarıyla ilgili 16 yaşındaki şüpheli tutuklandı 19:47 Son Dakika: Manavgat yangınlarıyla ilgili 16 yaşındaki şüpheli tutuklandı Mısır Futbol Federasyonu eski başkan yardımcısı Ahmet Schubert: G.Saray, Dieng'i almak üzere 19:18 Mısır Futbol Federasyonu eski başkan yardımcısı Ahmet Schubert: G.Saray, Dieng'i almak üzere Türkiye'deki orman yangınları yedinci günde sürüyor! İşte il il son durum 18:49 Türkiye'deki orman yangınları yedinci günde sürüyor! İşte il il son durum
Çekimler sırasında fenalaşan ünlü oyuncu Hülya Duyar'ın beyninde büyük bir tümör tespit edildi 18:11 Çekimler sırasında fenalaşan ünlü oyuncu Hülya Duyar'ın beyninde büyük bir tümör tespit edildi Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: Fransa ve Yunanistan yardım taleplerini geri çekti 17:25 Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: Fransa ve Yunanistan yardım taleplerini geri çekti Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Türkiye'nin yangınla mücadelesine destek veren 7 ülke liderine teşekkür 16:10 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Türkiye'nin yangınla mücadelesine destek veren 7 ülke liderine teşekkür
THK'nın eski yöneticisinden ezber bozan çıkış: Kiralık uçaklarla yangınlar söndürülemez çünkü para kazanıyorlar 15:37 THK'nın eski yöneticisinden ezber bozan çıkış: Kiralık uçaklarla yangınlar söndürülemez çünkü para kazanıyorlar 15:16 "Yeşil altın" olarak bilinen bamya, kilosu 30 liradan tezgahlara indi
Advertisement