Son Dakika Haberleri: Tekirdağ'da Şiddetli Yağmur Etkili Oldu

Tekirdağ'da Şiddetli Yağmur Etkili Oldu

3 ay önce

Tekirdağ'da şiddetli yağmur etkili olduTEKİRDAĞ'da aniden bastıran ve yaklaşık 10 dakika süren sağanak yağmur yaşamı olumsuz yönde etkiledi.

Tekirdağ'da şiddetli yağmur etkili oldu

TEKİRDAĞ'da aniden bastıran ve yaklaşık 10 dakika süren sağanak yağmur yaşamı olumsuz yönde etkiledi. Yağmura hazırlıksız yakalanan vatandaşlar ve sürücüler zor anlar yaşarken, bazı yollar sularla kaplandı.

Tekirdağ'da akşam saatlerinde bastıran ve 10 dakika süren sağanak yağış, vatandaşları hazırlıksız yakalarken, yaşamı olumsuz etkiledi. Kentin bir çok noktasında caddeleri dolduran su nedeniyle trafik kilitlendi. Vatandaşlar kapalı alanlara sığınırken, Hayrabolu Köprülü Kavşağı köprü altında, Hükümet Caddesi ve Çiftlik Önü'nde su baskınına yol açtı. Kentin alt yapı sorunlarından sorumlu olan TESKİ ekipleri ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri biriken suları vidanjör yardımıyla tahliye çalışması yaptı.Loris Karius'un Mesaj Attığı Fenomen Merve Taşkın, Yıldız Kaleciyle Buluştuklarını Söyledi 'Oğluna Kıyafet Alamadığı İçin İntihar Etti' İddiasına Valilikten Açıklama: İntihar Sebebi Kıyafet Alamama Değil

Çin'den ABD'nin Askeri Yaptırım Kararına Sert Yanıt: Öfke Duyuyoruz