Tenisçiler Kongreye Gitti - Son Dakika

Tenisçiler Kongreye Gitti

28.10.2014 12:39
Tenisçiler Kongreye Gitti, System.String[]

Kısa adı BATEK olan Batman Tenis Spor Kulübü olağan genel kurulunu gerçekleştirip kulüp organlarını oluşturdu.

BATEK (Batman Tenis Spor Kulübü) olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Kısa adı BATEK olan Batman Tenis Spor Kulübü olağan genel kurulunu gerçekleştirip kulüp organlarını oluşturdu.

Dernek merkezinde gerçekleştirilen genel kurulda kulüp başkanlığına kurucu üyelerden Hakan Duman seçildi.

Ayrıca, Hasan Kaya, Ali Bedük, Mahmut Özkan ve Nurettin Kaya ise Yönetim Kurulu üyeliklerine seçildi.

Kulüp Başkanı Hakan Duman, "İlimizde ihtiyaç olan tenis kulübünü değerli üyelerimizle kurup genel kurulumuzda ilgili organlarımızı oluşturduk. Amacımız kulübümüzü en yakın zamanda elit düzeyde sporcular yetiştirmek; Ulusal ve Uluslararası turnuvalar düzenleyerek Türkiye'de marka haline gelmek. Bu şekilde hem kentimize hem de gençliğimize hizmet etmeyi amaçlamaktayız" dedi.

- Kaynak: Temsilci

Son Dakika Spor Tenisçiler Kongreye Gitti - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Bill Gates'in insanlara çip takmak için koronavirüs salgınını kullandığı iddiası yalanlandı Real Madrid'in eski futbolcusu Royston Drente, iflas etti Lille, Burak Yılmaz'ın golleriyle Sparta Prag'ı 2-1 mağlup etti Mine Tugay'dan ayna karşısında göğüs dekolteli pozlar! Paylaşıma beğeni yağdı Genç kadın, gelin arabasının yolunu kesip eski erkek arkadaşını son kez ikna etmeye çalıştı Fauci, Pfizer'ın korona aşısını onaylayan İngiltere'yi eleştirdi: Aceleci davrandılar Son Dakika: Fransa Ulusal Meclisi, Azerbaycan toprağı olan Dağlık Karabağ'ı devlet olarak tanıdı Suikast girişimi iddiaları sonrası İmamoğlu zırhlı makam aracı kullanmaya başladı