Son Dakika Haberleri: Teog Türkiye Birincisini Altınla Ödüllendirdi

Teog Türkiye Birincisini Altınla Ödüllendirdi

4 yıl önce

Afşin Ziraat Odası Başkanı Hasan Akpınar, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavında Türkiye birincisi olan Şaziye Karataş'ı altınla ödüllendirdi.

Teog Türkiye Birincisini Altınla Ödüllendirdi, System.String[]

Afşin Ziraat Odası Başkanı Hasan Akpınar, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavında Türkiye birincisi olan Şaziye Karataş'ı altınla ödüllendirdi.

İlçe Ziraat Odasında gerçekleşen törende, Ziraat Odası Başkanı Hasan Akpınar ve Ziraat Odası Meclis Başkanı Erdal Ceyhan, TEOG sınavında tüm sorulara doğru cevaplayarak Türkiye birinciliğini paylaşan Afşin Merkez Fatih Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Şaziye Karataş'a cumhuriyet altını taktı.

Öğrenciyi başarısından dolayı tebrik eden Akpınar, "Ziraat Odası Yönetim Kurulu Üyesi Nesimi Karataş'ın kızı 8. sınıf öğrencisi Şaziye Karataş girmiş olduğu TEOG sınavında Türkiye birincisi oldu. Bu en başta, ailesinden sonra ziraat odası olarak bizleri sevindirdi. İnşallah bu güzel başarısını devam ettirir. Ziraat Odası olarak her zaman öğrencimizin yanındayız" dedi.


Baba Karataş ise kızının başarısından dolayı gurur duyduğunu, dereceye çok sevindiklerini belirtti.


Okul öğretmenlerinden, ailesinden ve rehberlik servisinden büyük destek gördüğünü aktaran Karataş ise "Derslerime düzenli ve planlı bir şekilde çalıştım. Böyle bir başarıyı elde ettiğim için mutluyum. Nisan ayında yapılacak sınavda da tam puan almayı hedefliyorum" diye konuştu.


Törene, Ziraat Odası Yönetim Kurulu Üyeleri ile TEOG sınavında Türkiye birincisi olan öğrencinin babası Nesimi Karataş katıldı.

Haber Yayın Tarihi: 20.01.2016 05:33 Kaynak: AAEski kız arkadaşını bayıltana kadar döven sanığın tahliye talebine ret!
Yüksekokul binasından atlayarak intihar eden öğretim görevlisiyle ilgili acı gerçek Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Macron'a Libya tepkisi: Sen niye bunun üzerinde bu kadar duruyorsun?