Son Dakika Haberleri: Thd Heyeti Anıtkabir'i Ziyaret Etti

Thd Heyeti Anıtkabir'i Ziyaret Etti

2 yıl önce

Tüketici Hakları Derneği (THD) Genel Başkanı Turhan Çakar ve beraberindeki heyet, THD'nin 25'inci kuruluş yılı etkinlikleri kapsamında Anıtkabir'i ziyaret etti.

Thd Heyeti Anıtkabir'i Ziyaret Etti, System.String[]
Tüketici Hakları Derneği (THD) Genel Başkanı  Turhan Çakar ve beraberindeki heyet, THD'nin 25'inci kuruluş yılı etkinlikleri kapsamında  Anıtkabir'i ziyaret etti.Çakar ve beraberindeki heyet,  Atatürk'ün mozolesine çelenk bıraktı ve saygı duruşunda bulundu.Daha sonra Misak-ı Milli Kulesi'ne geçen Çakar,  Anıtkabir Özel Defteri'ne şunları yazdı: "Tüketici Hakları Derneğinin 25'inci kuruluş yıldönümü nedeniyle huzurunuzdayız. Yaşadığımız bugünkü koşullarda, ülkemizin güçlü, etkin ve bağımsız bir tüketici hareketine ihtiyacı olduğu daha bir önem arz etmektedir.  Tüketici Hakları Derneği olarak, amacımızın gerçekleştirilmesi için, 25 yıllık süre içerisinde sürdürdüğümüz mücadeleyi daha etkin bir şekilde yürütmeye kararlıyız."
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Öğrencilerini Cinsel İlişkiye Zorlayan Kadın Öğretmen Hakkında 40 Yıl Hapis İsteniyor 3 Saldırgan, Kaçırdıkları 14 Yaşındaki Kızı, 5 Günde 20 Erkeğe Sattı
Norveç'te Düzenlenen Skandal NATO Tatbikatının Fotoğrafları Ortaya Çıktı