Tiyatro Sanatçısı Toron Karacaoğlu Balıkesir'de Toprağa Verildi - Son Dakika

Tiyatro Sanatçısı Toron Karacaoğlu Balıkesir'de Toprağa Verildi

2 yıl önce

Tiyatro sanatçısı Toron Karacaoğlu Balıkesir'de toprağa verildiBALIKESİR - Balıkesir'in Edremit ilçesinde yaşamını yitiren tiyatro ve dublaj sanatçısı Toron Karacaoğlu Altınoluk Mahallesi'nde kılınan cenaze namazı sonrasında toprağa verildi.

Tiyatro Sanatçısı Toron Karacaoğlu Balıkesir'de Toprağa Verildi, System.String[]

Tiyatro sanatçısı Toron Karacaoğlu Balıkesir'de toprağa verildi


BALIKESİR - Balıkesir'in Edremit ilçesinde yaşamını yitiren tiyatro ve dublaj sanatçısı Toron Karacaoğlu Altınoluk Mahallesi'nde kılınan cenaze namazı sonrasında toprağa verildi. Karacaoğlu, sanatçı arkadaşları ve sevenleri tarafından son yolculuğuna alkışlarla uğurlandı.

Balıkesir'in Edremit ilçesinin Altınoluk Mahallesinde yaşamını yitiren 87 yaşındaki usta yönetmen, tiyatro, sinema ve seslendirme sanatçısı Toron Karacaoğlu bugün Altınoluk Merkez Camii'nde kılınan öğle namazının ardından mahalle mezarlığında toprağa verildi.

Karamurat ve Malkaçoğlu rollerini canlandıran Cüneyt Arkın ile birçok sanatçıyı seslendiren Karacaoğlu'nun Balıkesir'in Edremit ilçesindeki cenaze törenine tiyatro sanatçısı Zihni Göktay, tiyatro sanatçısı ve genel sanat yönetmeni Süha Uygur, sanatçı arkadaşları, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ve sevenleri katıldı.

Türk tiyatrosu ve Şehir Tiyatroları'na başsağlığı dileyen Nejat Uygur'ın oğlu tiyatro sanatçısı ve genel sanat yönetmeni Süha Uygur da "Çok büyük bir sanatçıyı çok özel bir insanı kaybettik. Benim baba yarımdı. Babamla çok sıkı arkadaşlardı. Bu mesleğe beraber başlamışlardı. Yeri doldurulamayacak insanlardı. Çok özleyeceğiz, çok arayacağız kendisini. Mekanı cennet olsun. Ailesine, tiyatro severler başsağlığı diliyorum. Çok büyük bir kayıp. Türk tiyatrosu çok özel bir şahsiyetini kaybetti. Büyük bir duayeni kaybetti. Hepimizin başı sağ olsun."dedi.

Tiyatro Sanatçısı Toron Karacaoğlu Balıkesir'de Toprağa Verildi

Haber Yayın Tarihi: 24.08.2018 05:47 Kaynak: İHASon Dakika

5 yıllık evliliğini bitiren Uraz Kaygılaroğlu, fenomen Mehtap Algül ile aşk yaşamaya başladı
Kan donduran görüntü! Kucağına aldığı kediyi yerden yere vuran kişi kamerada "Robin Hood" bu kez deprem bölgesinde ortaya çıktı

Son Dakika Haberleri