TOBB İstanbul Kadın Girişimciler Kurulu'ndan Çocuk Şenliği - Son Dakika

TOBB İstanbul Kadın Girişimciler Kurulu'ndan Çocuk Şenliği

23.04.2014 16:20
TOBB İstanbul Kadın Girişimciler Kurulu'ndan Çocuk Şenliği, System.String[]

TOBB İstanbul Kadın Girişimciler Kurulu (İKGK), devlet himayesindeki 550 çocuk için 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla şenlik düzenledi.

İstanbul Ticaret Odası (İTO) koordinatörlüğünde çalışmalarını yürüten TOBB İstanbul Kadın Girişimciler Kurulu (İKGK), devlet himayesindeki 550 çocuk için 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle şenlik düzenledi.

Yapılan açıklamaya göre, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğü işbirliğinde, İTO Eğitim ve sosyal Hizmetler Vakfı'na ait Kandilli Cemile Sultan Korusu'nda, dün düzenlenen etkinlik, 09.00–17.00 saatlerinde yapıldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen TOBB İstanbul Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı ve İTO Meclis Üyesi Hatice Dinçbal Kal, geçen yıl da benzeri bir etkinlikle yine devlet himayesindeki çocukları Cemile Sultan Korusu'nda ağırladıklarını anımsattı.

Kal, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'ndan bir gün önce olması nedeniyle çocuklara bayram heyecanını erken yaşattıklarını belirterek, "Etkinliklere animatör ve sihirbazlar katıldı. Çocuklarımızla balon şişirme, yüz boyama, Hacivat-Karagöz gösterisi, dans gibi eğlencelere katıldık" ifadelerini kullandı.

Etkinliğe, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürü Temindar Aytekin, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İstanbul İl Müdürü Selim Çelenk, TOBB İstanbul Kadın Girişimciler Kurulu ve Edirne Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri, İTO Genel Sekreter Yardımcısı Nurcan Turan ile Çocuk Esirgeme Yurtları ile ilgili dernek ve vakıf görevlileri de katıldı. - İstanbul

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel TOBB İstanbul Kadın Girişimciler Kurulu'ndan Çocuk Şenliği - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Danimarka'da vizonların ardından koronavirüs bulaşan kediler de itlaf edildi Türkiye, günlük koronavirüs vakalarında dünyada üçüncü sıraya çıktı Emniyet Genel Müdürlüğü, tam karantina tedbirlerini içeren genelgeyi yalanladı Yunanistan, Girit'te ABD ile birlikte S-300 hava savunma sistemini test etti 13 yıllık davada şok gerçek! Eski Muğla Milletvekili Rifat Adnan Akarca 3 kız kardeşin babası çıktı İstanbul'da koronavirüs definleri görüntülendi! Cenazeler iki nedenden dolayı tabutla defnediliyor Yoğun bakımda olan Yılmaz Vural'dan haber var! Oğlu, son durumunu sosyal medyadan paylaştı Oyuncu Hayal Köseoğlu'nun direk dans videosu Instagram'ı sallıyor