Topal Şükran'ın Maceraları Filmi - Son Dakika

Topal Şükran'ın Maceraları Filmi

23.10.2019 15:58
Topal Şükran'ın Maceraları Filmi, System.String[]

Topal Şükran'ın Maceraları filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Topal Şükran'ın Maceraları filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Şükran, 10 yaşındayken geçirdiği kazanın ardından sakar kalır. Artık yetişkin bir kadın olan Şükran, insanlar ile arasında bir bağ kurmaya çalışsa da bir türlü başarılı olamaz. Karşı cins ile kurduğu ilişkilerde her daim mutsuz olan Şükran, hem cinsine yönelmeye karar verir. Ancak burada da durum pek farklı olmaz. Büyük bir çaresizlik içinde olan Şükran'ın durumu aslında diğer insanlardan çok da farklı değildir.

Yönetmen: Onur Ünlü

Senaryo: Onur Ünlü

Oyuncular: Serhat Kılıç, Demet Evgar, Halil Babür

Filmin Türü: Drama

Orijinal Adı: Topal Şükran'ın Maceraları

Yapımcı Firma: TN Yapım

Yapım Yılı: 2018

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Dağıtıcı Firma: TN Yapım

Vizyon Tarihi: 01.01.2070

Topal Şükran'ın Maceraları Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Topal Şükran'ın Maceraları Filmi

- Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Topal Şükran'ın Maceraları Filmi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Danla Bilic'ten gündemi sarsacak sözler: Enes Batur yıllardır bana aşık Ateşkesi 4 dakikada bozan Ermenistan Başbakanı Paşinyan'dan akılalmaz sözler: Anlaşmaya sıkı sıkıya bağlıyız Denizi olmayan Diyarbakır'da tekne alt geçitte mahsur kaldı Trabzon hakkında küfürlü paylaşım yapan CHP'li başkan yardımcısına disiplin soruşturması Hurdacı buldu, incelemeye alındı: Ayasofya'nın 2 bin yıllık çanı olduğu değerlendiriliyor İETT otobüsünde yandaki kadına bakıp mastürbasyon yapan sapık kamerada Trabzonspor'da Eddie Newton gidiyor Abdullah Avcı geliyor Meteoroloji uyardı! 2 bölgede sağanak bekleniyor