Trabzon'un Suç Dosyası - Son Dakika

Trabzon'un Suç Dosyası

03.01.2012 13:20
Trabzon'un Suç Dosyası, System.String[]

Trabzon'da, son yıllarda özellikle uyuşturucu madde kaçakçılığı, resmi belgede sahtecilik, cinsel taciz ve istismar suçlarında artış yaşanırken cinayet suçlarında önceki yıllara oranla azalma yaşandı.

Trabzon'da, son yıllarda özellikle uyuşturucu madde kaçakçılığı, resmi belgede sahtecilik, cinsel taciz ve istismar suçlarında artış yaşanırken cinayet suçlarında önceki yıllara oranla azalma yaşandı.

Trabzon'da faaliyet gösteren 1 ve 2. ağır ceza mahkemelerinde 2011 yılında 871 dosyanın duruşması yapılırken bunlardan 427'si karara bağlandı.

Trabzon 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde 2010 yılından devir olan 200 dosya ile birlikte 2011 yılında toplam dosya sayısı 428 olurken, 2011 yılında bu dosyalardan 250'si karara bağlandı. Ağır ceza mahkemelerinde resmi belgede sahtecilik, dolandırıcılık ve uyuşturu madde kaçakçılığı gibi suçlar.

ilk sırayı alırken bu suçları cinsel saldırı, gasp, adam öldürmeye teşebbüs suçları takip ediyor. Trabzon'da özellikle son iki yılda adam öldürme suçlarında azalma dikkat çekti.

- TRABZON

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Trabzon'un Suç Dosyası - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Avrupa Birliği'den gönderilen yangın söndürme uçakları sabah saatlerinde çalışmalara katılacak 00:54 Avrupa Birliği'den gönderilen yangın söndürme uçakları sabah saatlerinde çalışmalara katılacak Adana Demirspor, Shkodran Mustafi'yi transfer etmek için harekete geçti 00:22 Adana Demirspor, Shkodran Mustafi'yi transfer etmek için harekete geçti Milas'taki yangının bölgedeki termik santrallere yaklaşması büyük panik yarattı 23:40 Milas'taki yangının bölgedeki termik santrallere yaklaşması büyük panik yarattı
Bizim çocuklar tarih yazmaya devam ediyor! PSG'yi deviren Lille, Fransa Süper Kupası'nın sahibi oldu 23:01 Bizim çocuklar tarih yazmaya devam ediyor! PSG'yi deviren Lille, Fransa Süper Kupası'nın sahibi oldu 2 yıl önce babasını öldürüp daha sonra serbest kalan şahıs, bu sefer de kardeşini öldürdü 22:57 2 yıl önce babasını öldürüp daha sonra serbest kalan şahıs, bu sefer de kardeşini öldürdü Milyon takipçisi olan TikTok fenomeni Anthony Barajas, kız arkadaşıyla gittiği sinemada gözünden vurularak öldürüldü 21:09 Milyon takipçisi olan TikTok fenomeni Anthony Barajas, kız arkadaşıyla gittiği sinemada gözünden vurularak öldürüldü
Norveç'ten sonra Fransa Plaj Hentbolu Kadın Milli Takımı da bikini giyme zorunluluğuna tepki gösterdi 19:56 Norveç'ten sonra Fransa Plaj Hentbolu Kadın Milli Takımı da bikini giyme zorunluluğuna tepki gösterdi Şeyma Subaşı'nın Türk bayraklı paylaşımı büyük tepki topladı! Deniz Akkaya verdi veriştirdi 17:49 Şeyma Subaşı'nın Türk bayraklı paylaşımı büyük tepki topladı! Deniz Akkaya verdi veriştirdi
Advertisement