Tuğrul Odabaş ile boşanan Işın Karaca, canlı yayında evliliği hakkında tüm bilinmeyenleri anlattı - Son Dakika

Tuğrul Odabaş ile boşanan Işın Karaca, canlı yayında evliliği hakkında tüm bilinmeyenleri anlattı

6 gün önce

2 ay önce Tuğrul Odabaş ile tek celsede boşanan Işın Karaca, bugün konuk olduğu canlı yayında evliliğinin bitmesiyle ilgili herkesi şaşkına çeviren açıklamalarda bulundu. Karaca, Odabaş için "SGK'sı dahil tüm faturalarını ödüyordum, 12 atı da ona hibe ettim" dedi.

Ünlü şarkıcı Işın Karaca, geçtiğimiz Kasım ayında 3 yıldır evli olduğu Tuğrul Odabaş ile tek celsede boşandı. Odabaş ile 12 maddelik bir boşanma protokolü imzalayan Karaca, eski eşinin tüm masraflarını karşıladığını ve atlara bakmak dışında hiç çalışmadığını söyledi.

"12 ATI TUĞRUL'A HİBE ETTİM"

Bugün Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına konuk oldu. Canlı yayında biten evliliği hakkında her şeyi anlatan Karaca, şunları söyledi:

"Tuğrul'un SGK'sı dahil, tüm faturalarını ödüyorum. Sahip olduğum 12 atı Tuğrul'a hibe ettim. Atların bakımı bende... Atların aylık masrafı 20-25 bin TL civarında... Yavru atlara ilk 6 ay para vermiyorsun zaten... 12 maddelik bir boşanma protokolü yaptık. Benim huyum bu, gitmem gereken bir yerden hemen giderim."

"EVİN TÜM İHTİYAÇLARINI BEN KARŞILIYORDUM"

"Boşanma protokolü geldi, pazar akşamı. Tuğrul'a 'Pazartesi imzala' dedim, 'Noterde buluşalım benim de isteklerim var' dedi. Noterde buluştuk, imzaladım ve çıktım. Zaten orada her şey bitti. Son kalanlar da... 'Bana güvenmiyor musun' dedim. 'hayır' dedi. İplerim koptu. Atlar dışında bir işi yok. Evin bütün ihtiyaçlarını da ben karşılıyordum. Onun tek görevi Mia ile ilgilenmekti. Bir süre sonra kabuk bağlıyorsun. Kabuk bağlamak ne kadar tehlikeli biliyor musun? 'Seni seviyorum' demekle, sevmek mi olur?"

"ANNEMİN KOYNUNDA AĞLADIM"

"Tuğrul lafları çok güzel çevirirdi. Bitti gitti. Düşünmüyorum bile... Ben o gece karar verdiğimde annemin koynunda ağladım. Rahatlama ağlamasıydı, pişmanlık değil. Akın bana her işten sonra kalem kalem fatura getirir. Bakmam bile... Tuğrul da birkaç kez bir şey getirdi. 'Atlar iyi mi, yaşıyorlar mı? Tamam, çok güzel şahane' dedim... Ben o kitabı kapatırken 'yaşadım ve bitti' diyerek kapatıyorum..."

Tuğrul Odabaş ile boşanan Işın Karaca, canlı yayında evliliği hakkında tüm bilinmeyenleri anlattı
Işın Karaca, boşandıktan 1,5 ay sonra kendisinden 19 yaş küçük biriyle aşk yaşamaya başladı

Işın Karaca'nın boşandığı eşi Tuğrul Odabaş'tan ilk açıklama: Neden boşandık bilmiyorum

Ünlü şarkıcı Işın Karaca, 3 yıllık eşi Tuğrul Odabaş'ından boşandı

Haber Yayın Tarihi: 16.01.2020 04:36 

YORUMLAR (8)
  • Levent: kadın zaten ayrılmadan önce işi bitirmiş yoksa iki günde hiç kimse sevgili yapmaz atların hepsi kazanmıyor aylık masraftan kaçmak için adama vermiş olay bu Cevap Yaz 6 0 Yayından Kaldır
  • .: Tamtersi adamlar evlenene kadar dokuz takla atıp aşırı değer veriyor.sonra bambaşka.hele ayrılmaya kalk gerçek yüzünü görürsün.mal mülk düşkünlüğünü gerçek karekterini.kimse boşa konuşmasın.kadınlar kendini korumak düşünmek zorunda.çok az erkek var olduğu gibi görünen.kadınları bilemem.onlarında çıkarcılarını ayıklamak lazım. 99 0 Yayından Kaldır
  • tamer06: bu kendilerini magazinci sanan atmasyoncu iki kadını izleyen varmı hala bu kanalda neden seyredeceğimiz tek bir program ve dizi yok hayret Cevap Yaz 9 0 Yayından Kaldır


Son Dakika

İran'da bir Devrim Muhafızı komutanına daha suikasta uğradı
Belge şart oldu; "çakar" artık korsan satışta Karısı başka bir adama kaçan Recep Özsoy, Esra Erol'un programında gözyaşlarına boğuldu MasterChef Güzide Mertcan, 7 milyon TL'lik evini sattı

Son Dakika Haberleri