Tuncay Özkan CHP İngiltere Birliği'nde  Cumhuriyetin 94. Yaşını Kutladı - Son Dakika

Tuncay Özkan CHP İngiltere Birliği'nde  Cumhuriyetin 94. Yaşını Kutladı

29.10.2017 22:39
Tuncay Özkan CHP İngiltere Birliği'nde  Cumhuriyetin 94. Yaşını Kutladı, System.String[]

– Londra'nın Bridport Road bölgesinde bulunan CHP İngiltere Birliğinde Cumhuriyet'in 94. yılının kutlandığı toplantıda konuşan CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, "Çok büyük bir güç, çok büyük bir enerjiyle gelmekteyiz.

Londra'nın Bridport Road bölgesinde bulunan CHP İngiltere Birliğinde Cumhuriyet'in 94. yılının kutlandığı toplantıda konuşan CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, "Çok büyük bir güç, çok büyük bir enerjiyle gelmekteyiz." dedi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan CHP İngiltere Birliği Başkanı Hasan Dikme, "Tarihimizin en büyük çağdaşlaşma hamlesi olan cumhuriyet getirmiş olduğu yenilikler sayesinde Türk halkının ufkunu genişleterek, sosyal siyasal ve ekonomik yaşantıyı yükselterek sınıf atlatmıştır" dedi.

İlhan Selçuk'un cumhuriyetle ilgili bir yazısını okuyan Özkan, "Barışın kutsallığına inanıyoruz, ne kimsenin bir tek çakıl taşında gözümüz var, ne bir art niyetimiz var ne de onlarla ilgili bir politikamız var ne de kimsenin bizim çakıl taşımıza el koymasına izin veririz." dedi.

Türkiyenin maden zengini olmadığını söyleyen Özkan, "Doğayı koruyalım, Kaz Dağlarının altında altına varsa çıkarma, Kaz Dağlarının üstü daha değerli. O bizim çocuklarımızın emaneti." dedi. - Londra

Kaynak: DHA

Son Dakika Dünya Tuncay Özkan CHP İngiltere Birliği'nde  Cumhuriyetin 94. Yaşını Kutladı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Kamyonetlerin kafa kafaya çarpıştığı kazada abla sinir krizi geçirdi: Kardeşim öldü mü? Kamyonetlerin kafa kafaya çarpıştığı kazada abla sinir krizi geçirdi: Kardeşim öldü mü? Malatya Valiliği'nden Almanya'ya gönderilen 43 kişinin Türkiye'ye dönmediği iddialarına ilişkin açıklama Malatya Valiliği'nden Almanya'ya gönderilen 43 kişinin Türkiye'ye dönmediği iddialarına ilişkin açıklama Cihangir'de bir kadını taciz edip boğazına bıçak dayayan sapık yakalandı Cihangir'de bir kadını taciz edip boğazına bıçak dayayan sapık yakalandı Yıkımı süren binada kızının çeyizini gören baba gözyaşlarına boğuldu, Bakan Kurum hemen müdahale etti Yıkımı süren binada kızının çeyizini gören baba gözyaşlarına boğuldu, Bakan Kurum hemen müdahale etti AB Konseyi Başkanı Michel'in istifası için kadın derneklerinden imza kampanyası AB Konseyi Başkanı Michel'in istifası için kadın derneklerinden imza kampanyası Ekrem İmamoğlu'nun eşi ve 2 çocuğu koronavirüse yakalandı Ekrem İmamoğlu'nun eşi ve 2 çocuğu koronavirüse yakalandı İstanbul'a gelen bir uçakta kavga çıktı, olay kameralara yansıdı İstanbul'a gelen bir uçakta kavga çıktı, olay kameralara yansıdı Bahar ortasında kış! Bir anda bastıran tipi nedeniyle 21 hayvan telef oldu Bahar ortasında kış! Bir anda bastıran tipi nedeniyle 21 hayvan telef oldu

Son Dakika Haberleri

21:27