Türkiye-Azerbaycan-Kazakistan Dışişleri ve Ulaştırma Bakanları Toplantısı - İmza töreni - Son Dakika

Türkiye-Azerbaycan-Kazakistan Dışişleri ve Ulaştırma Bakanları Toplantısı - İmza töreni

27.06.2022 11:55

Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenen Türkiye-Azerbaycan-Kazakistan Dışişleri ve Ulaştırma Bakanları Toplantısı sonrası iş birliği anlaşmaları imzalandı.

Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenen Türkiye-Azerbaycan- Kazakistan Dışişleri ve Ulaştırma Bakanları Toplantısı sonrası iş birliği anlaşmaları imzalandı.

YORUMLAR
500
AGİT Genel Sekreteri Schmid: Türkiye'nin arabuluculuğu takdire şayan AGİT Genel Sekreteri Schmid: Türkiye'nin arabuluculuğu takdire şayan Ceyhun Bayramov: 'Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Azerbaycan bizim kırmızı çizgimizdir ifadesi diploması tarihinde benzersiz ilişkilerimizin tezahürüdür' Ceyhun Bayramov: 'Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Azerbaycan bizim kırmızı çizgimizdir ifadesi diploması tarihinde benzersiz ilişkilerimizin tezahürüdür' Azerbaycan Dışişleri Bakanı Bayramov: 'Kardeş Türkiye'nin yaptıkları bütün dünya için bir örnektir' Azerbaycan Dışişleri Bakanı Bayramov: 'Kardeş Türkiye'nin yaptıkları bütün dünya için bir örnektir'
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Türkiye-Azerbaycan-Kazakistan Dışişleri ve Ulaştırma Bakanları Toplantısı - İmza töreni - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement