Türkiye Basketbol Federasyonundan Emektarlara Teşekkür Plaketi - Son Dakika

Türkiye Basketbol Federasyonundan Emektarlara Teşekkür Plaketi

11.01.2018 16:53
Türkiye Basketbol Federasyonundan Emektarlara Teşekkür Plaketi, System.String[]

Türkiye Basketbol Federasyonundaki (TBF) görevlerinden emekliye ayrılan Ayhan Özgümüş, Emir Turam, Esat Yılmaer ve Necati Güler'e teşekkür plaketi verildi.

Türkiye Basketbol Federasyonundaki (TBF) görevlerinden emekliye ayrılan Ayhan Özgümüş, Emir Turam, Esat Yılmaer ve Necati Güler'e teşekkür plaketi verildi.

TBF'den yapılan açıklamaya göre, federasyon binasında gerçekleştirilen törende, Ayhan Özgümüş, Emir Turam, Esat Yılmaer ve Necati Güler'e, TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu tarafından sunulan teşekkür plaketiyle veda edildi.

Törende Özgümüş, Turam, Güler ve Yılmaer'e Türk basketboluna verdikleri hizmet için teşekkür eden Türkoğlu, '"Yakın zamanda TBF, gerek asli faaliyetlerinde, gerek özel etkinliklerde ortaya koyduğu organizasyon başarısı ile Türk basketbolunun gelişiminde önemli bir mesafe katetti. Bu gelişim sürecinde basketbol camiamızın önde gelen bu isimlerinin çok değerli katkıları oldu. Bugün burada TBF adına Sayın Özgümüş, Turam, Güler ve Yılmaer'e şükranlarımı sunuyor, hayatlarının bundan sonraki döneminde esenlikler diliyorum." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA

Son Dakika Spor Türkiye Basketbol Federasyonundan Emektarlara Teşekkür Plaketi - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Çarşamba gününe dikkat! Beklenen kar yağışı İstanbul'a geri dönüyor Henüz 18 bile değiller! Kız arkadaşını dövüp, utanmadan kayda aldırdı Normalleşme kararları için ilk hedef 12 milyon kişinin mart ayının ilk haftasına kadar aşılanması Emre Aşık ve Yağmur Aşık mahkemede! Boşanma davasına sevgilisi ile geldi CHP'de bir skandal daha! Kadına çeşme başında tecavüz eden ilçe başkanı, kola ve aspirinle düşük yaptırmış Fransa'da 2 milyona yakın ördek kuş gribi nedeniyle itlaf edildi Fenomen dizi Çukur, Fenerbahçe'nin Mesut Özil transferine gönderme yaptı Temizlik görevlisi yolda bulduğu 50 bin lirayı sahibine teslim etti