Türkiye ile Macaristan arasında 'eğitim' alanında iş birliği protokolü imzalandı - Son Dakika

Türkiye ile Macaristan arasında 'eğitim' alanında iş birliği protokolü imzalandı

11.11.2021 19:36
Türkiye ile Macaristan arasında 'eğitim' alanında iş birliği protokolü imzalandı

Türkiye ile Macaristan arasında 'eğitim' alanında iş birliği protokolü imzalandıMİLLİ Eğitim Bakanı Mahmut Özer ile Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanı Peter Szijjarto tarafından iki ülke arasında eğitim alanında iş birliği protokolü imzalandı.

Türkiye ile Macaristan arasında 'eğitim' alanında iş birliği protokolü imzalandı

MİLLİ Eğitim Bakanı Mahmut Özer ile Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanı Peter Szijjarto tarafından iki ülke arasında eğitim alanında iş birliği protokolü imzalandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Macaristan Başbakanı Viktor Orban başkanlığında Ankara'da gerçekleştirilen Yüksek Düzeyli Stratejik İş Birliği Konseyi (YDSK) 5'inci Toplantısı sonrasında iki ülke arasında iş birliği anlaşmaları ve protokolleri imzalandı.'Türkiye Cumhuriyeti Milli Eğitim Bakanlığı ile Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanlığı Arasında Stipendium Hungaricum Burs Programı Çerçevesinde 2020-2022 Yılları Arasında Yürütülecek İş Birliği Hakkında Mutabakat Zaptında Değişiklik Yapılmasına İlişkin Ek Protokol'ü Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer ile Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanı Peter Szijjarto imzaladı.

Haber:  ANKARA,


Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'nin önceki dönem belediye başkanlarıyla bir araya geldi: (2) Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'nin önceki dönem belediye başkanlarıyla bir araya geldi: (2) Cumhurbaşkanı Erdoğan: Samp-T Konusunda İmza Safhasına Gelelim İstiyoruz Cumhurbaşkanı Erdoğan: Samp-T Konusunda İmza Safhasına Gelelim İstiyoruz
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Türkiye ile Macaristan arasında 'eğitim' alanında iş birliği protokolü imzalandı - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement