"Türkiye'nin en popüler ve özenilen çifti olarak kimi söylersiniz? - Son Dakika

"Türkiye'nin en popüler ve özenilen çifti olarak kimi söylersiniz?

30.01.2020 15:23

Ünlü radyocu ve Stand-up showlarıyla dikkatleri çeken Yasemin Şefik, Best FM'de yayınlanan programında Türkiye'nin en önemli çiftini dinleyicilerine sordu.

" Türkiye'nin en popüler ve özenilen çifti olarak kimi söylersiniz? Ayrıldılar ama Angelina-Brad tarzı bir çiftimiz var mı? Safiye-Faik misali" diye soran Yasemin Şefik kahkaha dolu bir programına 4bine yakın dinleyici cevaplarıyla katıldı.

Yayının whatsApp numarasına gönderilen mesajlarda; dinleyicilerin yüzde 80'i "Bergüzar Korel ve Halit Ergenç" çiftini söyledi.

Yüzde 15'i "Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ" çifti en çok ismi yazıldı.

Üçüncü çift ise yüzde 5 oranla "Fahriye Evcen ve Burak Özçivit" oldu.

Aşk ayı olarak bilinen Şubat ayı içinde Türkiye'nin Çifti, Best FM dinleyicileri tarafından "Bergüzar Korel ve Halit Ergenç" oldu.

 Türkiye'nin en popüler ve özenilen çifti olarak kimi söylersiniz?

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Magazin 'Türkiye'nin en popüler ve özenilen çifti olarak kimi söylersiniz? - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Demiryolları "Çin'e giden ilk ihracat treni yolundan döndü" iddialarına yanıt verdi: Gümrükleme için Halkalı'ya geldi Her hareketiyle gündeme bomba gibi düşen Şevval Şahin, bikinili pozlarıyla yine çok konuşulacak Doğu Perinçek'in ABD analizindeki sözleri sosyal medyaya damga vurdu: Biraz kapatsana kamerayı Şarkıcı Sevda Demirel, bornozlu paylaşımıyla hayranlarının ağzını açık bıraktı Sağlık Bakanı Koca yüksek risk altındaki 5 ilimizi uyardı: Hatay'da vaka artışı yüzde 125 Yunan televizyonuna konuşan Avrupa Komisyonu yetkilisinden Türkiye'ye küstah tehdit: Yaptırımlar orta ve uzun vadeli de olacak Koronavirüs aşısını bulan Pfizer'in CEO'sundan bomba itiraf: Aşıdan sonra virüsün bulaşıp bulaşmayacağından emin değiliz Asgari ücret toplantısında işçiler için ne talep edildi? İşte merak edilen detaylar