Türkiye'nin İlk 4 Boyutlu Filmi "Siccin 4" 1 Eylül'de Vizyona Girecek - Son Dakika

Türkiye'nin İlk 4 Boyutlu Filmi "Siccin 4" 1 Eylül'de Vizyona Girecek

21.08.2017 12:48
Türkiye'nin İlk 4 Boyutlu Filmi

TÜRK yapımı korku filmi serisi Siccin'in 4'üncüsü 1 Eylül'de sinemaseverlerle buluşacak.

TÜRK yapımı korku filmi serisi Siccin'in 4'üncüsü 1 Eylül'de sinemaseverlerle buluşacak. Siccin 4, Türkiye'nin ilk 4 boyutlu (4dx) filmi olma özelliği de taşıyor.

Yapımcılığını Muhteşem Tözüm, yönetmenliğini Alper Mestçi'nin üstlendiği, oyuncu kadrosunda ise Mirza Metin, Yasemin Kurttekin ve Sebahat Adalar'ın da yer aldığı Siccin 4, 1 Eylül'de vizyona girecek. Güney Kore'de gerçekleştirilen 30 günlük bir çalışmanın ardından 4 boyutlu gösterim için de hazır hale getirilen film, Türkiye'nin ilk 4 boyutlu (4dx) filmi olarak tarihe geçecek. Yönetmen Alper Mestçi, 4 boyutlu yayınlanacak Siccin 4'ün hem Türk sinemasında, hem de korku filmleri tarihinde bir milat olacağını söyledi.

4DX TEKNOLOJİSİ NEDİR?

CJ 4DPLEX tarafından geliştirilen 4DX teknolojisi, Avrupa'daki yüksek başarı performansı ile kendini kanıtlamış bir teknoloji olarak ön plana çıkıyor. 4DX teknolojisi, hareket, titreşim, su, ışık efektleri, koku ve diğer unsurları kullanarak sinema izleyicisini gerçek anlamda filme dahil eden bir deneyim sunuyor.

- İstanbul

Türkiye'nin İlk 4 Boyutlu Filmi Siccin 4 1 Eylül'de Vizyona Girecek
Türkiye'nin İlk 4 Boyutlu Filmi Siccin 4 1 Eylül'de Vizyona Girecek
Türkiye'nin İlk 4 Boyutlu Filmi Siccin 4 1 Eylül'de Vizyona Girecek

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Türkiye'nin İlk 4 Boyutlu Filmi 'Siccin 4' 1 Eylül'de Vizyona Girecek - Son Dakika


Son Dakika

707 bin sağlık çalışanı aşılandı! Hafta içi engelli ve yaşlı bakım kuruluşlarında aşılama yapılacak Fenerbahçe'nin anlaşmaya vardığı Mesut Özil, İstanbul'a geldi Brezilya, Çin'in geliştirdiği koronavirüs aşısına acil kullanım onayı verdi Diagne ve Luyindama'yı eleştiren Terim'den Muslera müjdesi: Denizli maçında oynayacak Son Dakika! Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Yüz yüze eğitim kademeli olarak başlayacak "Yaza sağ çıkamayabilirim" diyen Seren Serengil sevgilisiyle kayağa gidince tepkilerin ardı arkası kesilmedi Takdir toplayan hareket! Belediye başkanı, eline kürek alıp vatandaşın kapısındaki karı küredi Şarkıcı İntizar'ın babası yaşamını yitirdi