Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Akdurak, milli sporcuları kamplarında ziyaret etti - Son Dakika

Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Akdurak, milli sporcuları kamplarında ziyaret etti

18.09.2020 10:17
Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Akdurak, milli sporcuları kamplarında ziyaret etti, System.String[]

Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı (TYF) Özlem Akdurak, milli sporcular Beste Kaynakçı ve Okyanus Arıkan'ı ziyaret etti.

Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı (TYF) Özlem Akdurak, milli sporcular Beste Kaynakçı ve Okyanus Arıkan'ı ziyaret etti.

Federasyondan yapılan açıklamaya göre Akdurak, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda kadınlar 470 sınıfında kota mücadelesi veren Beste Kaynakçı ve Okyanus Arıkan ile kamp çalışmalarını sürdürdükleri Ali Rıza Mete Urla Yelken Gençlik ve Spor Kulübü tesislerinde bir araya geldi.

TYF Yönetim Kurulu Üyesi ve Çeşmealtı Rüzgar Sörfü ve Yelken Spor Kulübü Başkanı Özfer Uralp'in ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmaya, federasyon yöneticileri ile İzmir İl Yelken Temsilcisi Volkan Timurşah da katıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Spor Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Akdurak, milli sporcuları kamplarında ziyaret etti - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

New York Times: Koronavirüs mutasyona uğradı, artık durdurulamaz hale geldi 7 yaşındaki Yağmur'a cinsel istismarda bulunup başını taşla ezerek öldüren sanığa 'iyi hal' indirimi ile 35 yıl hapis Lüks cipteki infazın detayları kan dondurdu: Önce iki arkadaşını öldürdü, sonra intihar etti Başbakan onayladı, Pakistan'da artık tecavüzcüler hadım edilecek Eski Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz, doların neden yükseldiğini anlattı Türk ustanın ürettiği gümüş maskeler 1500 liradan, altın maskeler ise 20 bin liradan satışa sunuldu Talihsiz kadın, birlikte yaşadığı erkek arkadaşının banyosunda ölü bulundu Ekvador'da koronavirüsten ölenler kimlik tespiti için mezardan çıkarılıyor
16:20