Tyb'den Rektör Prof. Dr. Çomaklı'ya Tebrik - Son Dakika

Tyb'den Rektör Prof. Dr. Çomaklı'ya Tebrik

13.08.2016 11:30
Tyb'den Rektör Prof. Dr. Çomaklı'ya Tebrik, System.String[]

Türkiye Yazarlar Birliği Erzurum Şubesi Başkanı M.Hanefi İspirli, Atatürk Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Ömer Çomaklı için bir tebrik mesajı yayınladı.

Türkiye Yazarlar Birliği Erzurum Şubesi Başkanı M.Hanefi İspirli, Atatürk Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Ömer Çomaklı için bir tebrik mesajı yayınladı.

İspirli mesajında şunları kaydetti "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Atatürk Üniversitesi'ne rektör olarak akademi ve eğitim çevrelerinin yakından tanıdığı; bugüne kadar bilime, eğitime büyük katkılarda bulunmuş Prof.Dr.Ömer Çomaklı'yı atamıştır. Atatürk Üniversitesi'ne büyük katkılar yapacağına inandığımız Rektör Çomaklı; sadece akademik çevrelerin değil; şehirde ve STK'larda da bilinen ve onlarla da ünsiyeti olan bir isimdir. Üniversite-Şehir-STK'lar ilişkisini yukarılara taşıyacağına inandığımız Prof.Dr.Ömer Çomaklı'nın atamasını yapan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ediyoruz.

Rektör Prof.Dr.Ömer Çomaklı zor bir dönemde üstlendiği bu görevde, liyakat ve ehliyeti önceleyerek; Atatürk Üniversitesi'ni eğitimde, bilimde, sanatta, edebiyatta daha üst sıralara taşıyacağına inanıyoruz.

Bu vesile ile Rektör Prof.Dr.Ömer Çomaklı'yı yeni görevinde tebrik ediyor; başarılar diliyoruz." - ERZURUM

Tyb'den Rektör Prof. Dr. Çomaklı'ya Tebrik

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Tyb'den Rektör Prof. Dr. Çomaklı'ya Tebrik - Son Dakika


Son Dakika

Demiryolları "Çin'e giden ilk ihracat treni yolundan döndü" iddialarına yanıt verdi: Gümrükleme için Halkalı'ya geldi Her hareketiyle gündeme bomba gibi düşen Şevval Şahin, bikinili pozlarıyla yine çok konuşulacak Doğu Perinçek'in ABD analizindeki sözleri sosyal medyaya damga vurdu: Biraz kapatsana kamerayı Şarkıcı Sevda Demirel, bornozlu paylaşımıyla hayranlarının ağzını açık bıraktı Sağlık Bakanı Koca yüksek risk altındaki 5 ilimizi uyardı: Hatay'da vaka artışı yüzde 125 Yunan televizyonuna konuşan Avrupa Komisyonu yetkilisinden Türkiye'ye küstah tehdit: Yaptırımlar orta ve uzun vadeli de olacak Dayakçı hala, 7 yaşındaki kız çocuğunun hayatını kararttı! Kangren yüzünden kolunu kaybetti Erdoğan'ın da katıldığı ilk milli helikopter motorunun teslim töreninde kriz: Hakkımızı helal etmiyoruz