Son Dakika Haberleri: Filipinler'de Tayfun Dehşeti! Uçak Havada Beşik Gibi Sallandı

Filipinler'de Tayfun Dehşeti! Uçak Havada Beşik Gibi Sallandı

8 ay önce

Filipinler'de 66 kişinin hayatını kaybetmesine yol açan Mangkhut Tayfunu, bir uçağa da zor anlar yaşattı. O anlar amatör kamera tarafından görüntülendi.

Filipinler'de 66 kişinin hayatını kaybetmesine yol açan ve hafta sonu hayatı felç eden Mangkhut Tayfunu, inişe geçen bir uçağa da zor anlar yaşattı. O anlar amatör bir kamera tarafından anbean kaydedildi.

HIZI SAATTE 110 KİLOMETREYİ BULDU

Uzakdoğu Asya ülkesi Filipinleri hafta sonu vuran Mangkhut Tayfunu, öncesinde yapılan hazırlıklar ve halka verilen evde kalma uyarılarına rağmen 66 kişinin ölümüne neden oldu. Saatte 110 kilometre hızla esen rüzgar ülkede uçuşların iptal edilmesine neden oldu. Fırtınanın etkisini güçlü bir şekilde hissettirdiği Cumartesi günü havalimanına inişe geçen bir uçak, havada oldukça zor anlara yaşadıktan sonra piste inebildi. Görüntüler tayfunun şiddetini de gözler önüne serdi.

İşte Filipinler'i vuran Mankhut Tayfunu'ndan görüntüler;

Haber Yayın Tarihi : 18.09.2018 10:14 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Dede, İçine Şeytan Kaçtığını Söylediği 2 Yaşındaki Torununu Yanan Sobaya Attı İstanbul Havalimanı'nda Rötar Kavgası! Görevliye Hakaret Yağdırdı Anayasa Mahkemesi Karşılama Salonunda Tepki Çeken Fotoğraflar