Uğur Böceği Yalçın Kırklareli'ne Geliyor - Son Dakika

Uğur Böceği Yalçın Kırklareli'ne Geliyor

20.10.2014 16:53
Uğur Böceği Yalçın Kırklareli'ne Geliyor

Usta tiyatrocu Yalçın Özden'in yazıp yönettiği, 'Dün Bugün ve Yarın' adlı şarkılı kabare, 27 Ekim Pazartesi günü Kırklarelili tiyatro severler ile buluşuyor.

Kırklareli Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında Yalçın Özden Tiyatrosu "Şarkılı Kabare Dün, Bugün ve Yarın" adlı tiyatro oyunu Kırklarelililer ile buluşacak.

Usta tiyatrocu Yalçın Özden'in yazıp yönettiği, baş rollerini Suna Yıldızoğlu ve Uhde Seçil gibi sevilen sanatçıların yanı sıra Buket Bulut, Salih Ünal, Selin Bayraktar ve Ahu Özden'in paylaştığı "Dün Bugün ve Yarın" adlı şarkılı kabare, 27 Ekim Pazartesi günü saat 20.30 ' da Kırklareli Üniversitesi Rektörlük Kültür Merkezi'nde izleyici karşısına çıkacak.

10 yaş üstü izleyici sınırlaması bulunan ve Kırklarelili tiyatro tutkunlarının ücretsiz izleyebileceği bu eğlenceli kabare, "Dün neydik, şimdi ne olduk, yarın ne olacağız?" sorularıyla yola çıkarak geçmişi, bugünü, yarını, şarkılar ve renkli skeçlerle anlatıyor.

TÜM HALKIMIZ DAVETLİ…

Tiyatro gösterisi öncesinde bir açıklama yapan Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet S. Kesimoğlu "Kırklareli Belediyesi olarak kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında ilimize davet ettiğimiz Yalçın Özden tiyatrosunu vatandaşlarımız ile buluşturacağız. Yalçın Özden, yıllarını tiyatroya vermiş usta bir sanatçı. Kendisine ve ekibine şimdiden teşekkür ediyorum. Bizlerde Belediye olarak sosyal ve kültürel etkinliklere fazlasıyla önem veriyoruz. Bir kentin gelişmesinde bu tür etkinliklerin büyük katkısı olduğu düşüncesindeyiz. Tüm halkımızı tiyatro gösterimize davet ediyoruz'' dedi.

YORUMLAR
500
Kırklareli'nde başıboş atlar trafiği tehlikeye sokuyor Kırklareli'nde başıboş atlar trafiği tehlikeye sokuyor Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ilk açık kalp ameliyatı gerçekleştirildi Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ilk açık kalp ameliyatı gerçekleştirildi Vali Kırbıyık tayini çıkan mülki idare amirleri ve aileleriyle buluştu Vali Kırbıyık tayini çıkan mülki idare amirleri ve aileleriyle buluştu
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Uğur Böceği Yalçın Kırklareli'ne Geliyor - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement