Ukraynalılar "Yılan Adası" olayını resmeden posta pulu için kuyruğa girdi - Son Dakika

Ukraynalılar "Yılan Adası" olayını resmeden posta pulu için kuyruğa girdi

23.05.2022 21:52

Ukrayna Posta Servisi, Rus güçlerinin teslim olma çağrılarına karşı çıkan askerlerin anısına bir dizi yeni posta pulu yayınladı.

Ukrayna Posta Servisi, Rus güçlerinin teslim olma çağrılarına karşı çıkan askerlerin anısına bir dizi yeni posta pulu yayınladı.

?????? Odessa kentinde yaşayan Ukraynalılar, "Yılan Adası" olayını resmeden yeni seri posta pulunu temin edebilmek için ana postanenin dışında uzun kuyruklar oluşturdu.

Pul, Karadeniz'de batan Rus savaş gemisi "Moskova"ya bakan bir Ukrayna sınır askerini gösteriyor.

YORUMLAR
500
Son dakika... Rusya'nın Odessa'ya yaptığı füze saldırısında 19 kişi öldü, 31 kişi yaralandı Son dakika... Rusya'nın Odessa'ya yaptığı füze saldırısında 19 kişi öldü, 31 kişi yaralandı Rusya: Lisiçansk bölgesinde 2 fabrika, bir maden ve yerleşim birimini ele geçirdik Rusya: Lisiçansk bölgesinde 2 fabrika, bir maden ve yerleşim birimini ele geçirdik Ukrayna'nın kuzeyinde imha edilen Rus tankları Polonya'da sergilendi Ukrayna'nın kuzeyinde imha edilen Rus tankları Polonya'da sergilendi
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Ukraynalılar 'Yılan Adası' olayını resmeden posta pulu için kuyruğa girdi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement