Uludağ, Ekonomi Zirvesine Hazırlanıyor - Son Dakika

Uludağ, Ekonomi Zirvesine Hazırlanıyor

25.01.2012 17:42
Uludağ, Ekonomi Zirvesine Hazırlanıyor

Türkiye' nin önde gelen şirketleri Uludağ'da 16-17 Mart tarihlerinde düzenlenecek 'Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde buluşacak.

Türkiye' nin önde gelen şirketleri Uludağ'da 16-17 Mart tarihlerinde düzenlenecek 'Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde buluşacak.

Bursa Valiliği, 16-17 Mart tarihleri arasında bu yıl ilk defa düzenlenecek olan 'Uludağ Ekonomi Zirvesi' ile Türkiye'nin önde gelen şirketlerinin üst düzey yöneticilerini ağırlayacak. Türkiye ekonomisindeki gelişmeler ve iş dünyasının beklentilerinin tartışılacağı zirveye, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın da katılacağını söyleyen Bursa Valisi Şahabettin Harput, 'Liderler ekonomiyi nasıl görüyor?', 'Yeni dünya düzeni', 'CEO'nun yeni ajandası', 'Finansın yarını', 'Yerli otomobil ne zaman?', 'Bursa yeni turizm üssü', 'Üretim Doğu'ya mı kayıyor?' konulu panellerle ekonomideki yeni gelişmelerin, hedef ve beklentilerin masaya yatırılacağını kaydetti.

Vali Harput, Ağaoğlu ve Grand Yazıcı Otel'in desteklediği zirve ile Beyaz Cennet'te, Davos'ta olduğu gibi ekonomi, sanayi ve turizmin bir arada olacağını belirtti. Uludağ'ın önemini yeniden ön plana çıkarmak istediklerini ifade eden Harput, Bursa'nın özellikli ve öncelikli konularının uzmanlar tarafından tartışılacağını vurguladı. Harput, ekonomi zirvesini uluslararası boyuta da taşıyacaklarını sözlerine ekledi. - Bursa

Kaynak: DHA
Futsal: 19 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası Elit Tur Futsal: 19 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası Elit Tur Cumhurbaşkanı Erdoğan: '(Altılı masa) Tam anlamıyla bir eski Türkiye fotoğrafı olan koalisyon mantığıyla çalışıyorlar.' Cumhurbaşkanı Erdoğan: '(Altılı masa) Tam anlamıyla bir eski Türkiye fotoğrafı olan koalisyon mantığıyla çalışıyorlar.' Futbol: UEFA 17 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası Elit Tur Futbol: UEFA 17 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası Elit Tur

Son Dakika Güncel Uludağ, Ekonomi Zirvesine Hazırlanıyor - Son Dakika


Advertisement