Ümit Erdim Kimdir ve Nereli? - Son Dakika

Ümit Erdim Kimdir ve Nereli?

03.05.2019 12:18
Ümit Erdim Kimdir ve Nereli?, System.String[]

Verdiği kilolarla dikkat çeken oyuncu Ümit Erdim sosyal medya hesabından paylaştığı ilginç dansıyla takipçilerini şaşırttı. Peki, Ümit Erdim kimdir ve nereli? Ümit Erdim hayatı hakkında bilgi haberimizde…

Oyuncu Ümit Erdim, hızla verdiği kilolar nedeniyle adından söz ettirdi. 2017 yılında Seda Çınar ile evlenen oyuncu sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme geliyor. Peki, Ümit Erdim kimdir ve kaç yaşında?

ÜMİT ERDİM KİMDİR?

Erdim, 15 Haziran 1985 tarihinde Kocaeli Çınarlı`da dünyaya geldi. İlkokul ve ortaokulu İzmit'de Yahya Kaptan mahallesinde, Liseyi İzmit Atılım Anadolu Lisesi'nde okudu. Ardından İzmit Şehir Tiyatrosu'nun tiyatro okuluna girerek, 'Bir Yaz Gecesi Rüyası'nda oynadı.

HAYAT BİLGİSİ DİZİSİNDE YER ALDI

1998 – 2003 yılları arasında Kocaeli Bühir Tiyatrolarında yer alan Ümit erdim, İstanbul'da bir ajansa kaydoldu ve Gani Müjde'yle tanışarak"Hayat Bilgisi" dizisindeki bulunma fırsatını yakaladı. 2003'te konservatuarı kazandı ama devam edemedi. 2011 yılında "Pasaport" adlı yarışma programını sundu. Can Dostum adlı köpek eğitim yarışmasına katılarak, birincilik elde etti. İstanbul Bağdat Caddesi'nde 2 yıl bir lokanta işletti.

BENZEMEZ KİMSE SANAPROGRAMINDA JÜRİ ÜYELİĞİ YAPTI

Erdim, 2012'de "Benzemez Kimse Sana" adlı yarışma programına katıldı ve birinci oldu. 24 Ocak 2015 tarihinde "Benzemez Kimse Sana" programında Seyfi Dursunoğlu ve Nükhet Duru ile birlikte jüri üyeliği yapmaya başladı.

Ümit Erdim, bir süre manken Asuman Krause ile birlikte oldu. 2017 yılında Seda Çınar ile evlendi ve bu evlilikten kızı 'Ses' dünyaya geldi.

Ümit Erdim Kimdir ve Nereli?

Son Dakika Güncel Ümit Erdim Kimdir ve Nereli? - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Malatya'da 4,7 büyüklüğünde deprem Merkez Bankası'nın hamleleriyle düşüşe geçen dolar, 7,79'dan işlem görüyor Mahalleliye 'Çay paketliyoruz' dedikleri depoda cinsel içerikli ürün imal eden zanlılar suçüstü yakalandı Bir anlık dalgınlıkla yıllardır biriktirdiği 3 bileziği çöpe attı Taksim'de taciz ettiği kadın, "Uğraşmak istemiyorum" deyince sanık tahliye edildi Kavga yeniden alevlenecek! Kılıçdaroğlu'ndan Çakıcı'ya çok sert sözler: Beş paralık adam Harry Winks'in 50 metreden attığı gol, UEFA Avrupa Ligi'ne damga vurdu Vakaların arttığı Edirne'de vali, ev hanımlarına çağrı yaptı: Kendi aranızda gün düzenlemeyin, komşu ziyaretlerine gitmeyin