Ünlü Aktörün Sağlık Durumu Kötüye Gidiyor - Son Dakika

Ünlü Aktörün Sağlık Durumu Kötüye Gidiyor

18.06.2015 11:43
Ünlü Aktörün Sağlık Durumu Kötüye Gidiyor, System.String[]

Harry Potter, Fil Adam,V For Vandetta gibi efsane birçok filmde rol almış John Hurt'un sağlık durumunun kötüye gittiği öğrenildi.

Harry Potter, Fil Adam, V For Vandetta gibi efsane birçok filmde rol almış kanser hastası usta oyuncu John Hurt'un sağlık durumunun kötüye gittiği öğrenildi.

ERKEN TEŞHİS İŞE YARAMIYOR

 

75 yaşında pankreas teşhisi konulan ünlü oyuncunun sağlık durumunun gün geçtikçe kritikleştiği öğrenildi. Pankreas kanserinin erken teşhis edilmesi, çabuk iyileşeceği konusunda herkesi ümitlendirmişti. Fakat alınan son bilgilere göre Hollywood'un sevilen oyuncusu radyoterapi tedavilerine pek olumlu yanıt vermiyor.

ÜMİTLER TÜKENMEK ÜZERE

Pankreas kanserinin teşhis edildiği ilk zamanlarda sevilen oyuncu '' Bende pankreas kanserinin erken safhası teşhis edildi. Radyoterapi tedavisi göreceğim ve sonucunun tatmin edici olacağını düşünüyorum.'' demişti. Fakat doktorlarının verdiği bilgiye göre sağlıklı günlerine dönme ümitleri artık tükenmekte.

BAFTA ÖDÜLÜ VAR

İngiliz film ve dizi oyuncusu John Hurt, Harry Potter, Fil Adam, V for Vendetta, Hellboy gibi filmlerde oynamıştı. John Hurt, aynı zamanda Geceyarısı Ekspresi filmindeki rolüyle Akademi Ödüllerine aday olmuştu. İki Akademi ödülü adaylığı bulunan oyuncunun bir Altın Küre Ödülü ve dört BAFTA ödülü bulunuyor.

PANKREAS KANSERİ

Pankreas kanseri, yağ ve proteinlerin sindirilmesine yardımcı olan enzimlerin üretilmesi ve aralarında insülinin de bulunduğu hormonları salgılamak gibi temel işlevleri bulunan pankreastaki sağlıklı hücreler anormalleşerek hızla çoğalmaları sonucu ortaya çıkan bir hastalıktır. Anormal hücreler, pankreas'ta kist olarak adlandırılan bir kütle meydana getirirler.

PANKREAS KANSERİ BELİRTİLERİ

Sarılık, karaciğer büyümesi, sindirim güçlüğü, kilo kaybı, ağrı, iştahsızlık, kaşıntı, diabetes mellitus, bulantı, karında hassasiyet, karın boşluğunda sıvı birikmesi.Hastalık sarılık olarak kendini gösterdiğinde, genellikle tehlikeli safhada olduğunu göstermektedir.

Kaynak: Hastane.com.tr

Son Dakika Sağlık Ünlü Aktörün Sağlık Durumu Kötüye Gidiyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kumar baskınında tuvalete ve tezgah altına saklandılar! Ortaya ilginç görüntüler çıktı Kumar baskınında tuvalete ve tezgah altına saklandılar! Ortaya ilginç görüntüler çıktı Bilim insanlarından büyük kentlerle ilgili araştırma: İthalat ve elektrik bağımlılığı sonları olacak Bilim insanlarından büyük kentlerle ilgili araştırma: İthalat ve elektrik bağımlılığı sonları olacak Kolombiya'daki hükümet protestosunda ölenlerin sayısı 26'ya yükseldi Kolombiya'daki hükümet protestosunda ölenlerin sayısı 26'ya yükseldi Can Yaman, başka bir adamla öpüşme görüntüsü çıkan Diletta Leotta ile buzları eritti! İki sevgili İtalya'da aşk tazeledi Can Yaman, başka bir adamla öpüşme görüntüsü çıkan Diletta Leotta ile buzları eritti! İki sevgili İtalya'da aşk tazeledi Kötü koku nedeniyle şikayette bulunan komşular sayesinde 1 hafta önce öldürülen adamın cansız bedenine ulaşıldı Kötü koku nedeniyle şikayette bulunan komşular sayesinde 1 hafta önce öldürülen adamın cansız bedenine ulaşıldı Dağda kurbanlık dana avı! Doğada kendi başlarına yetişiyorlar Dağda kurbanlık dana avı! Doğada kendi başlarına yetişiyorlar Tokatspor Başkanı Ufuk Akçekaya, İmamoğlu'nu CİMER'e şikayet edenin kendisi olduğunu söyledi Tokatspor Başkanı Ufuk Akçekaya, İmamoğlu'nu CİMER'e şikayet edenin kendisi olduğunu söyledi Hava koşulları nedeniyle uçuş 40 dakika ertelenince, pilot yolculara pizza ısmarladı Hava koşulları nedeniyle uçuş 40 dakika ertelenince, pilot yolculara pizza ısmarladı
09:09
Advertisement