Ünlü Caz Müzisyeni, 15 Şubat'ta Müzikseverlerle buluşacak - Son Dakika

Ünlü Caz Müzisyeni, 15 Şubat'ta Müzikseverlerle buluşacak

12.02.2020 15:43
Ünlü Caz Müzisyeni, 15 Şubat'ta Müzikseverlerle buluşacak, System.String[]

Dünyanın prestijli müzik ödüllerinden Edison Caz Ödülü'ne layık görülen ilk Türk sanatçı olan ve özgün yorumu, müziğiyle kısa sürede hem Türkiye'de hem de yurtdışında büyük beğeni toplayan Karsu, Anadolu Efes'in katkılarıyla ilk kez DasDas Sahne'de şarkılarını söyleyecek.

DasDas'ta Şubat ayında sadece tiyatro oyunları değil, birbirinden farklı müzik türlerinin temsilcileri de sanatseverlerle buluşacak. 15 Şubat akşamı kendi adını taşıyan yeni albümü 'Karsu' ile dikkatleri üzerine çeken genç müzisyen Karsu, Birlikte Güzel konser serisi kapsamında DasDas Sahne'yi dolduracak müzikseverlerle hem sevilen hem de yeni şarkılarını paylaşacak.

2016 yılında Hollanda'nın saygın müzik ödüllerinden Edison Caz Ödülü'nü kazanan Karsu, dünyanın sayılı görkemli salonlarından Carnegie Hall'de birkaç sahne alırken, İstanbul ve Ankara Caz Festivalleri'nde de konser verdi. Yeni albümü 'Karsu'da şarkılarını Çin sokaklarından, Endonezya'nın Bali Adası'ndan, Los Angeles tepelerinden ve Türkiye'nin güzel doğasından ilham alarak yazan genç müzisyen, kişilerin sosyal medyanın kendine özgü baskılarını yaşadığı bu devre karşı cesur sözlü şarkılarıyla meydan okuyor.

DasDas MUTFAK'A KARSU VE MERT FIRAT DOKUNUŞU!

Karsu, 15 Şubat günü sadece konser vermekle kalmayıp kendisi gibi Antakyalı olan Mert Fırat'la birlikte hazırladığı, Antakya yemeklerinden oluşan özel menüyü de misafirlere sunacak. Firik pilavı, zahter salatası, humus ve kabak tatlısından oluşan menü, genç müzisyen ile ünlü oyuncunun imza tariflerinden yapılacak ve DasDas Mutfak konuklarına eşsiz bir lezzet deneyimi yaşatacak.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Ünlü Caz Müzisyeni, 15 Şubat'ta Müzikseverlerle buluşacak - Son Dakika


Son Dakika

Yunanistan'dan Ege Denizi'nde ağır tahrik: ABD'ye ait 30 Black Hawk helikopteri Dedeağaç'a konuşlandırılıyor 16 yaşındaki genç kız, TikTok videosu çektiği sırada silahlı bir saldırgan tarafından katledildi Göksel Gümüşdağ "İrfan Can'a teklif yaptılar" dedi, Marsilya yalanladı Öldürüp çuvalla ormana attığı sevgilisini Müge Anlı'nın programında böyle aramış: Hep el üzerinde tuttum TSK personeline ilişkin kanun teklifi TBMM Milli Savunma Komisyonu'nda kabul edildi KKTC'de yakalanan FETÖ'nün firari mahrem imamı Ahmet Yiğit, Türkiye'ye getirildi Bankamatik kuyruğunda fenalaşan adam hayatını kaybetti! Yere yığıldığı anlar kameraya yansıdı Türkiye'nin en büyük çetesi "Büyü Bozan" operasyonuyla çökertildi! Polis 6 ay boyunca balıkçı kılığında takip etti