Ünlü kemanist ve besteci İlyas Tetik İntihar etti - Son Dakika

Ünlü kemanist ve besteci İlyas Tetik İntihar etti

05.07.2021 23:13

Ünlü kemanist ve besteci İlyas Tetik İntihar etti İlyas Tetik'in vefatı müzik dünyasını yasa boğdu Ünlü kemanist ve besteci İlyas Tetik Sarıyer'deki evinde intihar etti.

Ünlü kemanist ve besteci İlyas Tetik İntihar etti

İlyas Tetik'in vefatı müzik dünyasını yasa boğdu

İSTANBUL - Ünlü kemanist ve besteci İlyas Tetik Sarıyer'deki evinde intihar etti. Ajda Pekkan, Sezen Aksu, Müslüm Gürses, gibi birbirinden ünlü şarkıcıların albüm çalışmalarına da destek veren Tetik'in vefatı müzik dünyasını yasa boğdu.

Ünlü Keman virtüözü ve Besteci kemanisti İlyas Tetik yaşadığı geçim sıkıntılarından dolayı Sarıyer'deki evinde intihar etti.

Bu durumu gören ailesi hemen Polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen Sarıyer Asayiş Büro ve Olay yeri İnceleme ekipler kaldığı Beyaz Lale sokağa gelip incelemelerde bulundu.

Öte yandan, Ajda Pekkan, Sezen Aksu, Müslüm Gürses, Ahmet Kaya ve Ebru Gündeş gibi birbirinden ünlü şarkıcıların albüm çalışmalarına da destek veren Tetik'in vefatı müzik dünyasını yasa boğdu.

Ünlü kemanist ve besteci İlyas Tetik İntihar etti
Ünlü kemanist ve besteci İlyas Tetik İntihar etti
Ünlü kemanist ve besteci İlyas Tetik İntihar etti
Ünlü kemanist ve besteci İlyas Tetik İntihar etti

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Ünlü kemanist ve besteci İlyas Tetik İntihar etti - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Sinirli at, ağzına alıp yerden yere vurduğu koyunu öldürdü 17:51 Sinirli at, ağzına alıp yerden yere vurduğu koyunu öldürdü Dünyanın en tehlikeli maddesi Tekirdağ'da! Jandarma 2 kilogram kaliforniyum ele geçirildi 17:42 Dünyanın en tehlikeli maddesi Tekirdağ'da! Jandarma 2 kilogram kaliforniyum ele geçirildi Habertürk spikeri hatasını anlayınca izleyicilerden özür diledi 17:39 Habertürk spikeri hatasını anlayınca izleyicilerden özür diledi Köpek saldırısına uğrayan 8 yaşında Mert'in yüzüne 60 dikiş atıldı 16:17 Köpek saldırısına uğrayan 8 yaşında Mert'in yüzüne 60 dikiş atıldı Kılıçdaroğlu: Bu 5 maddeyi yerine getir, her türlü desteği vereceğiz 14:51 Kılıçdaroğlu: Bu 5 maddeyi yerine getir, her türlü desteği vereceğiz Ballon d'Or'da Cristiano Ronaldo için bir ilk yaşandı 14:28 Ballon d'Or'da Cristiano Ronaldo için bir ilk yaşandı
Koridorları inleten kavgaya polis müdahale etti 13:15 Koridorları inleten kavgaya polis müdahale etti FETÖ'cü Enes Kanter, ABD vatandaşlığına geçip 11:49 FETÖ'cü Enes Kanter, ABD vatandaşlığına geçip "Freedom" soyadını aldı
Advertisement