18 Yaşındaki Oğlu, Ünlü Müzisyen İskender Küserman'ı Boğazını Keserek Öldürdü - Son Dakika

18 Yaşındaki Oğlu, Ünlü Müzisyen İskender Küserman'ı Boğazını Keserek Öldürdü

16.12.2017 07:58

İstanbul Devlet Modern Folk Müzik Topluluğunda perküsyon sanatçısı olan İskender Küserman, eşiyle tartıştığı esnada 18 yaşındaki oğlu tarafından boğazı kesilerek öldürüldü.

İstanbul Devlet Modern Folk Müzik Topluluğu sanatçısı İskender Küserman, oğlu tarafından bıçaklandı. Polise teslim olan 18 yaşındaki genç "Anneme bağırdı" dedi.

EŞİYLE SIKINTI YAŞIYORDU

İstanbul Devlet Modern Folk Müzik Topluluğunda perküsyon sanatçısı olan İskender Küserman, eşiyle sıkıntı yaşıyordu. Bunun üzerine eşi oğlu Emir'i de alıp Çanakkale'ye gitti. 2 gün önce dönen anne-oğul, Bakırköy'deki evlerinde kalmaya başladı.

MUTFAKTAN ALDIĞI BIÇAĞI BOĞAZINA SAPLADI

Dün sabah İskender Küserman eşiyle tartışmaya başladı. Eşine "Seni boşamayacağım" diye bağırmaya başlayan babasını gören oğlu Emir, mutfaktan aldığı bıçakla babasını boğazından ağır yaraladı. Yere yığılan baba hayatını kaybetti.


"KENDİMİ KAYBETTİM"

Polise annesiyle teslim olan 18 yaşındaki Emir Küserman'ın "Babam, anneme bağırmaya başladı. Kendimi kaybettim. Aldığım bıçağı boğazına sapladım. Bir anda oldu. Pişmanım" dediği öğrenildi. Emir Küserman ifadesinin ardından sevk edildiği Bakırköy Adliyesi'nde tutuklandı. İskender Küserman'ın şarkıcı Seyyal Taner'in kuzeni olduğu öğrenildi. (Kaynak: Sabah)

18 Yaşındaki Oğlu, Ünlü Müzisyen İskender Küserman'ı Boğazını Keserek Öldürdü
18 Yaşındaki Oğlu, Ünlü Müzisyen İskender Küserman'ı Boğazını Keserek Öldürdü

Son Dakika Magazin 18 Yaşındaki Oğlu, Ünlü Müzisyen İskender Küserman'ı Boğazını Keserek Öldürdü - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (34)
  • Fatih: çocuklar anne baba ilişkisinde taraf olmamalı tabiki biri haksız olabilir öyle olduğunda hukuk var hakim var polisimiz var hukukun üstünlüğünü herkes kabul etmeli kişisel hak arama şiddete kimse bulaşmamalıdır ne olursa olsun. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

ABD polisinin şüpheli şahsı kurşuna dizdiği anların görüntüleri ortaya çıktı Suluk reklamı yapan Duygu Özaslan dalga konusu oldu: Bittikçe doldurabiliyorum Akkuyu Nükleer Santrali inşaatındaki planlı patlamada evler ve seralar zarar gördü Sağlık Bakanlığı koronavirüs aşısı için 10 kuralı belirledi! 4 gruptakilere aşı yapılmayacak Konyaspor maçında ayağı kırılan Abdülkadir Ömür, 6 ay forma giyemeyecek Emniyetten "Sultangazi'de çocuk kaçırma girişimi"ne ilişkin açıklama: Akli dengesi yerinde değil Gram altın tekrar 500 TL olur mu? Ünlü analist İslam Memiş son gelişmeleri değerlendirdi Rusya lideri Putin, dondurucu soğukta buz gibi suya girdi