Son Dakika Haberleri: Üsküdar'da Silahlı Banka Soygunu

Üsküdar'da Silahlı Banka Soygunu

9 gün önce

Üsküdar'da silahlı banka soygunu Paniğe kapılan banka çalışanları gözyaşlarına boğulduİSTANBUL - Üsküdar Acıbadem'de bir banka şubesine giren kar maskeli ve silahlı bir şahıs bankayı soyarak kayıplara karıştı.

 Üsküdar'da silahlı banka soygunu
Paniğe kapılan banka çalışanları gözyaşlarına boğuldu

İSTANBUL - Üsküdar Acıbadem'de bir banka şubesine giren kar maskeli ve silahlı bir şahıs bankayı soyarak kayıplara karıştı. Korkan ve paniğe kapılan bazı banka çalışanlarının ağladığı görüldü.
Olay, saat 11.45 sıralarında Üsküdar Acıbadem Caddesi üzerinde bulunan bir bankada yaşandı. Bankaya giren kar maskeli ve silahlı bir kişi önce bankanın güvenlik görevlisini etkisiz hale getirerek silahını aldı. Daha sonra bankayı soyan zanlı paraları alarak yaya bir şekilde bankadan kaçtı.
Bunun üzerine olay yerine başta özel harekat polisi olmak üzere çok sayıda ekip sevk edildi. Soygunun yaşandığı bankada bazı banka görevlilerinin panik yaşadığı ve ağladığı görülü. Polisin ise çevre sokaklarda, üzerinde güvenlik görevlisinin silahıyla birlikte iki silah bulunan zanlıyı araştırması sürüyor. Bankaya gelen olay yeri inceleme ekiplerinin ise çalışmaları devam ediyor. Zanlının bankadan 15 bin lira çaldığı öğrenildi. Zanlının silahını alarak etkisiz hale getirdiği güvenlik görevlisi ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Polis aracına bindirilen güvenlik görevlisi, basın mensuplarının sorularını yanıtsız bıraktı.

YORUMLAR


Küçük Çocuğa Viski İçirmeye Çalışan 2 Genç Kızın Görüntüsü Tepki Çekti 3 Kişi Düğünü Basıp 2 Kişiyi Öldürmüştü! Katliamın Görüntüleri Ortaya Çıktı

143 Gencin İntiharıyla İlişkilendirilen 'Mavi Balina' Oyunu Mercek Altına Alındı İstanbul'da Gürcü Kadının Esrarengiz Ölümü! Yarı Çıplak Halde Ölü Bulundu