Vadi İzmit'te Büyük Kampanya - Son Dakika

Vadi İzmit'te Büyük Kampanya

27.02.2018 16:58
Vadi İzmit'te Büyük Kampanya, System.String[]

İzmit’in en büyük konut projelerinden olan Vadi İzmit’te yeni fiyat avantajlarının sağlanacağı müjdesi verildi.

İzmit'in en büyük konut projelerinden olan Vadi İzmit'te yeni fiyat avantajlarının sağlanacağı müjdesi verildi.

İzmit Belediyesi'nin Gültepe'deki 48 dönümlük arazisi üzerinde yükselen 443 konutun yer aldığı Vadi İzmit Projesi'nde 1 Mart'tan itibaren önemli fiyat avantajlarının sağlanacağı müjdesi verildi. İzmit Belediyesi'nin kat karşılığı ihale ettiği ve bir inşaat firması tarafından yapılmakta olan Vadi İzmit'te konutların hızla yükseldiğini söyleyen yetkililer, "Vatandaşlardan gelen yoğun talep üzerine konutlarla ilgili yeni bir kampanya başlatma kararı aldık. Kampanya kapsamında kısa süreliğine liste satış fiyatları üzerine ilave bir fark koymadan sadece yüzde 25 peşinat ile banka kredisi, kefil ve ara ödeme olmadan 60 aya kadar eşit taksitli vade imkanı sağlayacağız" dediler.

Projeye ilk günden itibaren yurdun dört bir yanından büyük ilgi olduğunu söyleyen inşaat firması yetkilileri, "Türkiye genelinde çoğu proje satış sorunu yaşarken Vadi İzmit'te 5 ayda hedeflediğimiz satış rakamlarının çok üzerinde konut satışı gerçekleştirdik. Bu başarı projeye olan güvenin eseridir. Projemizi inceleyen insanlar gözlemledikleri her bir noktada hayatlarına konfor ve kalite katacak ince detayları fark ederek Vadi İzmit'ten konut sahibi olmak istiyor. 1 Mart'tan itibaren insanların konut sahibi olmasının önündeki tüm engelleri kaldırmış olacağız"- diye konuştular.

İnşaatı büyük bir hızla devam eden Vadi İzmit'tin açıklanan tarihten önce tamamlanacağı da kaydedildi. - KOCAELİ

Vadi İzmit'te Büyük Kampanya
Vadi İzmit'te Büyük Kampanya
Vadi İzmit'te Büyük Kampanya

Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Vadi İzmit'te Büyük Kampanya - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

Formula 1, Türkiye Grand Prix'sinin takviminden çıkarıldığını resmen duyurdu Formula 1, Türkiye Grand Prix'sinin takviminden çıkarıldığını resmen duyurdu Bu nasıl nefret! Yaraladığı kişileri hastaneye götürmeye gelenlere de ateş açtı; 3 ölü, 2 yaralı Bu nasıl nefret! Yaraladığı kişileri hastaneye götürmeye gelenlere de ateş açtı; 3 ölü, 2 yaralı İsrail, Gazze'de aralarında hamile bir kadının da olduğu 6 kişilik aileyi katletti! İsrail, Gazze'de aralarında hamile bir kadının da olduğu 6 kişilik aileyi katletti! Galatasaray'dan taraftarlarını coşturacak video Galatasaray'dan taraftarlarını coşturacak video Kassam Tugayları, Ayyaş-250 füzelerinin görüntülerini ilk kez yayınladı! İsrail'i tam kalbinden vurmuştu Kassam Tugayları, Ayyaş-250 füzelerinin görüntülerini ilk kez yayınladı! İsrail'i tam kalbinden vurmuştu Koronavirüs testi pozitif olan genç kadın, arkadaşlarıyla alkol alıp ormanda kayboldu Koronavirüs testi pozitif olan genç kadın, arkadaşlarıyla alkol alıp ormanda kayboldu SBK Holding'in sahibi Sezgin Baran Korkmaz ABD'ye 86 milyon dolar uçurmuş SBK Holding'in sahibi Sezgin Baran Korkmaz ABD'ye 86 milyon dolar uçurmuş "Korona var öpme" klibi çeken ünlü türkücü Aydın Aydın, salgından kaçamadı
Advertisement