Van'da "Dünya Hafızlar Haftası" - Son Dakika

Van'da "Dünya Hafızlar Haftası"

02.04.2017 19:42
Van'da

Evrensel Hafızlar Derneği Van Şubesi, "Dünya Hafızlar Haftası" nedeniyle program düzenledi.

Evrensel Hafızlar Derneği Van Şubesi, "Dünya Hafızlar Haftası" nedeniyle program düzenledi.

Hz. Ömer Cami'nde gerçekleşen programda konuşan Evrensel Hafızlar Derneği Van Şube Yönetim Kurul Başkanı Abdulmecit Bilmez, milli, manevi, ahlaki ve evrensel değerlere sahip çıkan bir nesil yetiştirmek için çalıştıklarını söyledi.

Dernek olarak Kur'an-ı Kerim'i öğrenen, öğreten, muhtevasına vakıf olmaya çalıştıklarını ifade eden Bilmez, "Bu amaçla faaliyet gösteren kişi, kurum ve kuruluşların sorunlarına çözümler üretmeyi ve stratejiler geliştirmeyi amaçlıyoruz." diye konuştu.

Konuşmanın ardında Kur'an-ı Kerim'i güzel okuma dünya birincisi Mustafa Özcan Güneşdoğdu, Kur'an-ı Kerim okudu.

Program, Güneşdoğdu'nun okuduğu ilahilerle son buldu.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Van'da 'Dünya Hafızlar Haftası' - Son Dakika


Son Dakika

Evlerin çatısında dahi çim çıkıyor! Dünyanın kuzey ucundaki Faroe Adaları'nda yer gök yeşil Selahattin Demirtaş, kendisini ve muhalefeti eleştirdi İntihar için inşaata çıkan vatandaş, karısının tek sözüyle aşağıya indi Bağcılar'da su satan çocuk videosu kurgu çıktı! YouTuber Fariz için yasal işlem başlatılacak Bursa'da hortum ortalığı savaş alanına çevirdi! Bazı araçlar çatıya uçtu Sahilde bulunan cansız bedenin sır perdesi aralandı; kaçak göçmen dramı çıktı Oyuncu Asia Argento, yönetmen Rob Cohen'in kendisine tecavüz ettiğini itiraf etti Kocasına kızan Hanife, sosyal medyadan dekolteli pozunu paylaştı