Vekil Kılıç: "Yaptıklarımız Yapacaklarımızın Teminatıdır Diyenlerin Yaptıkları Hiçbir Şey Yok" - Son Dakika

Vekil Kılıç: "Yaptıklarımız Yapacaklarımızın Teminatıdır Diyenlerin Yaptıkları Hiçbir Şey Yok"

10 ay önce

AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç, 'yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır' diyenlerin yaptıkları hiçbir şey olmadığı için gösterecekleri bir şeyin bulunmadığını söyledi.

Vekil Kılıç:

AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç, 'yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır' diyenlerin yaptıkları hiçbir şey olmadığı için gösterecekleri bir şeyin bulunmadığını söyledi.


AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç, Osmangazi ilçesi Yunuseli Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. Esnaf ve kahveleri tek tek gezen Kılıç, büyük bir teveccüh ile karşılandı. Cumhur İttifakı AK Parti Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Alinur Aktaş ve Cumhur İttifakı AK Parti Osmangazi Belediye Başkan Adayı Mustafa Dündar'ın yaptıklarını ve projelerini anlatan Kılıç, vatandaşların dertlerini de dinledi.


"Gösterecekleri bir şey yok"


Tüm vatandaşlarla bir araya gelmeye çalıştıklarını dile getiren Kılıç, "Yunuseli Meydanı'nda daha önce binalar vardı. Ardından bu binaları kamulaştırarak vatandaşlarımıza çok güzel meydan kazandırdık. Bu bizim hizmetimiz ve izimiz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyenler yaptıkları hiçbir şey olmadığı için gösterecekleri bir şey yok. Biz, Cumhur İttifakı olarak gittiğimiz her yerde izimizin olduğunu söyleyebiliriz. Vatandaşımıza bunları söylüyoruz. Vatandaşlarımız gittiğimiz her yerde bizi teveccühleri ile karşılayıp, gönlünün bizden yana olduğunu söylüyor. Vatandaşlarımızdan desteklerini bekliyoruz" dedi. - BURSA

Haber Yayın Tarihi: 25.03.2019 10:24 Kaynak: İHASon Dakika

Kayıp olarak aranan genç, otomobilinde intihar etmiş olarak bulundu
Bir çift cinsel ilişki esnasında fantezinin dozunu kaçırınca, genç kız hayatını kaybetti Enkazdan sağ çıkarılan Meriç Dişli'nin sözleri, izleyenleri derinden etkiledi

Son Dakika Haberleri