Vicdansızlığın böylesi! Depremzedeler için dağıtılan erzak yardımlarını alıp sattı - Son Dakika

Vicdansızlığın böylesi! Depremzedeler için dağıtılan erzak yardımlarını alıp sattı

01.11.2020 17:50

İzmir'de depremzedeler için dağıtılan erzak yardımlarını alıp, büfesinde sattığı öne sürülen bir kişi, duyarlı bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla kayıt altına alındı.

İzmir'de meydana gelen 6,6 şiddetindeki depremle çok sayıda bina yıkılırken deprem sonucu 58 kişi yaşamını yaşamını yitirdi. Tüm ülke İzmir'deki afet için kenetlenmişken bir fırsatçının depremzedeler için dağıtılan malzemeleri ihtiyaç sahibiymiş gibi alıp sattığı ortaya çıktı. Bu kadarı da fazla dedirten o görüntüler bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

"YAZIK DEĞİL Mİ?"

Sosyal medyada hızla yayılan videoda, görüntüleri çeken duyarlı vatandaşın, depremzedelere dağıtılan erzakları satan kişiye, "Sen neden depremzedelerin erzaklarını alıp buraya getiriyorsun? Ayıp değil mi? Yazık değil mi? Getirip buraya satıyor musun sen? Niye böyle bir şey yapıyorsun? 5 kere geçtin buradan. Cebinde poşetle dolaşıyorsun. Götür onları yerine koy" dediği görüldü.

Vicdansızlığın böylesi! Depremzedeler için dağıtılan erzak yardımlarını alıp sattı
Vicdansızlığın böylesi! Depremzedeler için dağıtılan erzak yardımlarını alıp sattı

Son Dakika Güncel Vicdansızlığın böylesi! Depremzedeler için dağıtılan erzak yardımlarını alıp sattı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Yarı çıplak paylaşımlarına devam eden Deniz Akkaya, bu kez de yastık pozuyla olay oldu Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak önce transfer iptal etti, sonra da görevini bıraktı Son Dakika: Fahiş fiyat artışı yapan 120 firmaya 3,5 milyon lira ceza kesildi Hakkında yakalama kararı çıkartılan Youtuber Fariz, gözaltına alınma anını da şova çevirdi İngiliz model Daisy Lowe'dan taciz itirafı: Fotoğrafçım beni yatak odasına götürüp cinsel organını gösterdi Çıkan tartışmada yasak aşk yaşadığı kadını vurdu, ardından kendi kafasına sıktı Cengiz Kurtoğlu ağlayarak anlattı: Üvey annem beni buz gibi suyla banyo yaptırır ve döverdi Sibirya'da 40 bin yıldır buzulda korunan gergedan keşfedildi