Wonder Woman 2 Çıkış Tarihi Açıklandı! - Son Dakika

Wonder Woman 2 Çıkış Tarihi Açıklandı!

26.07.2017 22:40
Wonder Woman 2 Çıkış Tarihi Açıklandı!, System.String[]

2017 yılının en çok sevilen filmlerinden olan Wonder Woman, daha vizyona gireli yaklaşık 2 ay olmuşken ikinci filminin müjdesini verdi.

2017 yılının en çok sevilen filmlerinden olan Wonder Woman, daha vizyona gireli yaklaşık 2 ay olmuşken ikinci filminin müjdesini verdi.

Film vizyona girdiği günden bu yana toplamda 779 milyon dolarlık gişe hasılatı yaparken bir kadın yönetmenin en yüksek gişe hasılatı rekorunu da elinde bulunduruyor. Ayrıca başrolde İsrailli Gal Gadot'un yer aldığı Wonder Woman, DC Genişletilmiş Evren'in 4. filmi olarak karşımıza çıktı ve en yüksek ABD gişe rakamını elde etti.

Wonder Woman 2, 2019 sonunda vizyona giriyor!

Yönetmen koltuğunda yine Patty Jenkins'in oturacağını açıklayan Warner Bros, 2. Filmin vizyon tarihi içinse 13 Aralık 2019 tarihini işaret etti.

Patty Jenkins ile Geoff Johns tarafından yazılan Wonder Woman 2'nin senaryo içinse geçtiğimiz günlerde taslağın hazır olduğu açıklanmıştı. Yine geçmişte geçeceği belirtilen devam filminin 1. Dünya Savaşı'nda geçmeyeceği de söylenenler arasında.

Wonder Woman 2 Çıkış Tarihi Açıklandı!

Kaynak: Shiftdelete

Son Dakika Teknoloji Wonder Woman 2 Çıkış Tarihi Açıklandı! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Batı Trakya'da İskeçe Müftüsü Mete'ye ırkçı tehdit: İyi Türk, ölü Türk'tür Yurt genelinde sıcaklıklar düşüyor! Meteoroloji yine uyardı: Sis, pus, don ve kar Fransa'da polis şiddeti, halkı sokağa döktü! Çatışmalara "Macron İstifa" sloganları damga vurdu Sağlık Bakanı Koca, müjdeyi verdi: Koronavirüs aşısı için imzalar atıldı Sokağa çıkma kısıtlamasına aldırış etmeyip ormana giden alkollü şahsın başına gelmeyen kalmadı Kendisine "Yatakta iyi değil" diyen modele, ünlü oyuncu Halle Berry'den iddialı yanıt Aşk iddialarını sürekli yalanlayan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, dudak dudağa görüntülendi Oyuncu Hayal Köseoğlu'nun direk dans videosu Instagram'ı sallıyor