Yalnız Yaşayan 3 Çocuk Annesi Ölü Bulundu - Son Dakika

Yalnız Yaşayan 3 Çocuk Annesi Ölü Bulundu

Yalnız Yaşayan 3 Çocuk Annesi Ölü Bulundu
Son Güncelleme: 15.06.2012 15:50

Aydın'ın Nazilli İlçesi'nde yalnız yaşayan 36 yaşındaki Yasemin Özdemir, evinde ölü bulundu.

Aydın'ın Nazilli İlçesi'nde yalnız yaşayan 36 yaşındaki Yasemin Özdemir, evinde ölü bulundu. Cesedinin çürüdüğü belirlenen kadının daha önce iki evlilik yaptığı ve üç çocuğunun olduğu öğrenildi. Özdemir'in, evinde yalnızca bir battaniye bulunduğu ve mutfağında da yiyecek olmadığı ortaya çıktı. Kadının kesin ölüm nedeni otopsinin ardından netlik kazanacak.

Nazilli İlçesi Aydoğdu Mahallesi 83 Sokak 63 numaradaki evde yalnız yaşayan Yasemin Özdemir'in bir süredir evden çıkmaması ve içeriden kötü kokular gelmesi üzerine komşuları dün saat 19.30 sıralarında durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis, eve girdiğinde kadının çürümüş cesediyle karşılaştı. Ölüm nedeni belirlenemeyen Özdemir'in cesedi, otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

İKİ KEZ EVLENİP AYRILMIŞ

İstanbullu olan Yasemin Özdemir'in, yıllar önce Nazilli'de yaşayan bir kişiyle evlenip ilçeye yerleştiği ve iki çocuğunun olduğu, bir süre sonra da ailevi nedenlerden dolayı boşandığı öğrenildi. Özdemir'in, mutluluğu yine Nazilli'de yaşayan bir başka kişiyle evlenerek aradığı, ikinci evliliğinden de bir çocuğunun dünyaya geldiği, ancak bu kişiden de boşandığı bildirildi. Mahkemeye kararıyla üç çocuğu babalarına verilen Özdemir'in çocuklarının hasretini çektiği, geçimi sağlayabilmek için evlere temizliğe gittiği ve bir süre önce de kirasını ödeyemediği için ev sahibinin eşyalarına el koyup evden kovduğu belirtildi. Komşularının da yardımıyla iki odalı eve yerleşen Özdemir'in, hiçbir ev eşyasının bulunmadığı, mutfakta da yiyecek bir şeyinin olmadığı ortaya çıktı. Öte yandan Özdemir'in konuyla ilgili İstanbul'daki ailesine haber verildiği, ancak ilgilenilmediği ileri sürüldü. Kadının kesin ölüm nedeninin yapılacak otopsinin ardından netlik kazanacağı bildirildi. - Aydın/ Nazilli

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Yalnız Yaşayan 3 Çocuk Annesi Ölü Bulundu - Son Dakika


Advertisement