YASAK YOKMUŞ GİBİ... HALI SAHADA MAÇ YAPTILAR - Son Dakika

YASAK YOKMUŞ GİBİ... HALI SAHADA MAÇ YAPTILAR

07.08.2020 11:20

İçişleri Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu'nun halı sahalarda uyulması gereken kuralların tespiti için çalışmalarının devam ettiğini ve bu çalışmalar bitene kadar halı sahaların kapalı olduğunu açıklamıştı.

İçişleri Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu'nun halı sahalarda uyulması gereken kuralların tespiti için çalışmalarının devam ettiğini ve bu çalışmalar bitene kadar halı sahaların kapalı olduğunu açıklamıştı. Ancak Şişli'de bu kurala uymayan bir halı sahada oynanan maç kameralara yansıdı.

İçişleri Bakanlığı, halı sahaların açılıp açılmayacağına yönelik yaşanan tartışmalar nedeniyle açıklama yapmıştı. Bakanlığın açıklamasında, Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu tarafından rehber hazırlama çalışmalarının devam ettiğini ve çalışmalar bitene kadar da halı sahaların kapalı olacağını belirtilmişti.

HALI SAHADA MAÇ YAPARKEN GÖRÜNTÜLENDİLER

Bakanlığın bu kararına rağmen bazı halı sahaların bu karara uymadıkları görüldü. Şişli'de Okmeydanı, Mithat Paşa Caddesi üzerinde bulunan Mahmut Şevket Paşa Spor Kulübü'ne ait halı sahada dün akşam saat 22.00-23.00 saatleri arasında oynanan maç kameralara yansıdı. Maçın bitiminin ardından halı sahanın ışıkları kapatılırken futbol oynayanlar ise bölgeden uzaklaştı.

YASAK YOKMUŞ GİBİ... HALI SAHADA MAÇ YAPTILAR
YASAK YOKMUŞ GİBİ... HALI SAHADA MAÇ YAPTILAR
YASAK YOKMUŞ GİBİ... HALI SAHADA MAÇ YAPTILAR
YASAK YOKMUŞ GİBİ... HALI SAHADA MAÇ YAPTILAR

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel YASAK YOKMUŞ GİBİ... HALI SAHADA MAÇ YAPTILAR - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fenerbahçe'nin gündemindeki Sokratis Papastathopoulos, Arsenal'le sözleşmesini feshetti Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara: Genel rahatlama 2022'de olabilir Galatasaray Türk Telekom'da çıldırdı! 4 dakikada 2 gol daha geldi 10 yıl önce kıyafet almamaya yemin eden öğretmen 100 bin TL biriktirdi Çıplak halde cansız bedeni bulunan fenomenin boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı Şarkışla Belediyesi'nde işçilerin maaşına yüzde 50 zam yapıldı Otopark çıkışında ödeme yapmak isteyen genç kadının kafası ödeme cihazı ve aracının kapısına sıkıştı Sevgilisinin acı haberini alınca hastane ortasında kalbine sıktı! Olayın detayları kafa karıştırdı