Son Dakika Haberleri: Yol kenarında gördüğü ayıyı 'Gel oğlum' diye böyle çağırdı

Yol kenarında gördüğü ayıyı 'Gel oğlum' diye böyle çağırdı

2 ay önce

Yol kenarında gördüğü ayıyı 'Gel oğlum' diye böyle çağırdıKARABÜK - Karabük'te havaların ısınması ile birlikte ayılar yiyecek bulmak için köy ve yerleşim yerlerine inmeye başladı.

Yol kenarında gördüğü ayıyı 'Gel oğlum' diye böyle çağırdı
KARABÜK - Karabük'te havaların ısınması ile birlikte ayılar yiyecek bulmak için köy ve yerleşim yerlerine inmeye başladı.
Karabük'ün Ovacık ilçesinde sıklıkla görülmeye başlayan ayılar köylüleri tedirgin ederken, karayolu üzerinde seyrederken yolda ayıyı gören bir kişi 'Gel oğlum' diyerek ayıyı yanına çağırdı. Yol kenarından kendini çağıran şahsa bir süre bakan ayı daha sonra ormanlık alana kaçarak izini kaybettirdi.
Öte yandan son günlerde Karabük'ün Ovacık ilçesinde bazı köylerde ayıların sıklıkla görülmeye başlaması da köy halkını tedirgin etmeye başladı.
Yol kenarında gördüğü ayıyı 'Gel oğlum' diye böyle çağırdı
Haber Yayın Tarihi: 07.06.2019 05:57 Kaynak: İHAFETÖ'nün kanalında program sunan Reha Yeprem'i görenler tanıyamıyor Barclays, Casino ve Carrefour birleşmesine olumlu bakıyor 58 kilo veren Yeşim Ceren Bozoğlu'nun, dekolteli bluzuyla paylaştığı fotoğrafına yorum yağdı