Yumurtalık'ta Turizm ve Tarım Şenliği Yapıldı - Son Dakika

Yumurtalık'ta Turizm ve Tarım Şenliği Yapıldı

26.09.2011 12:41
Yumurtalık'ta Turizm ve Tarım Şenliği Yapıldı, System.String[]

Yumurtalık ilçesine bağlı Yeşilköy ve Kaldırım belde belediyelerinin düzenlediği 1.Turizm ve Tarım Şenliği yapıldı.

Yumurtalık ilçesine bağlı Yeşilköy ve Kaldırım belde belediyelerinin düzenlediği 1. Turizm ve Tarım Şenliği yapıldı.

Yeşilköy Belediye Başkanı Mithat Altunay ve Kaldırım Belediye Başkanı Refik Şen, yaptıkları ortak açıklamada, etkinliğe gösterilen ilgiden memnun olduklarını belirtti.

Altunay ve Şen, gelecek yıl düzenleyecekleri şenliklere çevre il ve ilçelerden de büyük katılımların olması için çaba göstereceklerini kaydetti.

Etkinliğe Adana Vali Yardımcısı Adem Yılmaz, Yumurtalık Kaymakamı İsmail Hakkı Ertaş, Yumurtalık Belediye Başkanı Turgut Erişmen, AK Parti Yumurtalık ilçe Başkanı Şerafettin Özözen'in yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Etkinlik kapsamında sıra gecesi yapıldı.

- ADANA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yumurtalık'ta Turizm ve Tarım Şenliği Yapıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Milyonlarca öğrencinin merakla beklediği burs ve kredi başvuruları başladı Yumurtasını çalan yavru köpeği pompalı tüfekle vurdu! Hatay'daki yangının bıraktığı hasar sabahın ilk ışıklarında gün yüzüne çıktı Oyuncu Hande Erçel'in dekolteli pozlarına beğeni yağdı Trans bireylerin tekme tokat kavgası! Çocuklara uyuşturucu teklifi ettiği için dövdüğünü iddia etti Sokakta şarkı söylediği görüntüler ortaya çıkan Aleyna Tilki ilk kez konuştu: Sokaktakileri geri çevirmemek lazım Ankara'da pencereden bakan kişi pompalı tüfekle öldürüldü Türk bayrağını yola serdiler, araçlar üzerinden geçti! Tepki toplayan o görüntülere soruşturma