Yunak Hacı İzzet Baysal Devlet Hastanesi Başhekimliğine Dr. Gümüş atandı - Son Dakika

Yunak Hacı İzzet Baysal Devlet Hastanesi Başhekimliğine Dr. Gümüş atandı

03.08.2021 16:10
Yunak Hacı İzzet Baysal Devlet Hastanesi Başhekimliğine Dr. Gümüş atandı

Yunak Hacı İzzet Baysal Devlet Hastanesi Başhekimliğine atanan Dr. Enes Malik Mehmet Gümüş, görevine başladı.

Yunak Hacı İzzet Baysal Devlet Hastanesi Başhekimliğine atanan Dr. Enes Malik Mehmet Gümüş, görevine başladı.

Yunak Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Hikmet Akbulut'un tayininin çıkmasıyla boşalan başhekimlik görevine Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi başhekim yardımcılığı görevini yürüten Enes Malik Mehmet Gümüş atandı.

Aksaray ve Konya'da çeşitli hastanelerde acil servis sorumlu hekimi olarak 14 yıl görev yaptığı öğrenilen Gümüş, yeni görev yerinde çalışan yöneticilere ve her kademedeki çalışanlara emekleri için teşekkür etti.

Gümüş, devraldığı görevi en iyi şekilde yerine getireceğini vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Devraldığım bu görevle hastanemizde, çalışanlarımızla bugüne kadar olduğu gibi halkımıza en kaliteli sağlık hizmeti sağlamanın gayreti içinde olacağız. Salgın sürecinde yoğun bir çalışma temposu içinde olan sağlık personelimizin verdiği hizmetin önemi halkımız tarafından da görülmekte ve anlaşılmaktadır. Tüm sağlık çalışanlarımız ve yönetim kadrosuyla büyük bir aile olarak çalışmaya devam edeceğiz."

Gümüş, sağlık hizmeti konusunda yerine getirilecek bütün proje ve çalışmalarda, Yunak halkının yararına adımların atılmasında gerekli çabayı göstereceğini sözlerine ekledi.

Yunak Hacı İzzet Baysal Devlet Hastanesi Başhekimliğine Dr. Gümüş atandı
Yunak Hacı İzzet Baysal Devlet Hastanesi Başhekimliğine Dr. Gümüş atandı

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Yunak Hacı İzzet Baysal Devlet Hastanesi Başhekimliğine Dr. Gümüş atandı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Alkollü sürücüden gazetecilere tepki: Çekin de meşhur olalım 20:06 Alkollü sürücüden gazetecilere tepki: Çekin de meşhur olalım
Kendisine bağırarak laf atan AK Partili Çamlı'ya, Kılıçdaroğlu'ndan cevap: Arkadaşlar, Yeliz konuşuyor 19:59 Kendisine bağırarak laf atan AK Partili Çamlı'ya, Kılıçdaroğlu'ndan cevap: Arkadaşlar, Yeliz konuşuyor Son Dakika! Kılıçdaroğlu, Meclis'teki bütçe görüşmelerinde çok sert konuştu: Enflasyon yüzde 21 ise siyaseti bırakırım 18:12 Son Dakika! Kılıçdaroğlu, Meclis'teki bütçe görüşmelerinde çok sert konuştu: Enflasyon yüzde 21 ise siyaseti bırakırım Son dakika: Memur ve memur emeklilerinin maaşlarına yüzde 30 ila yüzde 35 arasında zam yapıldı 16:53 Son dakika: Memur ve memur emeklilerinin maaşlarına yüzde 30 ila yüzde 35 arasında zam yapıldı AK Parti MKYK Üyesi Abdurrahman Kurt'tan Haberler.com'a özel açıklama: Güneydoğu'da oyları artan parti yok, bize de kızgınlık var 16:08 AK Parti MKYK Üyesi Abdurrahman Kurt'tan Haberler.com'a özel açıklama: Güneydoğu'da oyları artan parti yok, bize de kızgınlık var Melis Sezen'den kendisini taklit eden Tansu Dayan'a yanıt: Kelebek etkisi 14:23 Melis Sezen'den kendisini taklit eden Tansu Dayan'a yanıt: Kelebek etkisi Son Dakika: Erdoğan'dan 12:17 Son Dakika: Erdoğan'dan "Asgari ücret 4 bin TL olacak mı?" sorusuna cevap: İşçimizi zora sokamayacağız Beşiktaş'tan şaşırtan transfer! Cenk Tosun'la anlaşma sağlandı 12:10 Beşiktaş'tan şaşırtan transfer! Cenk Tosun'la anlaşma sağlandı
Advertisement